Sport w TVTVN Discovery Polska

Środa z IO na kanałach Eurosportu i Playerze

Deskorolka, 2:00 – Amelia Bródka, jedyna reprezentantka Polski w deskorolce, wystąpi w nocy z wtorku na środę w parku. Transmisja w Eurosporcie 1 i Playerze. Komentarz: Jakub Suwiński, Tomasz Ziółkowski.

 

Lekkoatletyka, 2:00 i 12:00 – w sesji porannej na stadionie olimpijskim rozegrane zostaną, między innymi, kwalifikacje rzutu oszczepem mężczyzn z udziałem Marcina Krukowskiego.

Najważniejszymi wydarzeniami sesji popołudniowej będą, z kolei, finał rzutu młotem mężczyzn, w którym wystąpią Wojciech Nowicki i Paweł Fajdek oraz finał biegu na 800 m z udziałem Patryka Dobka.

Transmisja w Eurosporcie 1 i Playerze

Komentarz: Marek Rudziński, Janusz Rozum, Paweł Ulbrych, Maciej Jałoszyński.

Żeglarstwo, 7:00 – wyścig medalowy w klasie 470 z udziałem Agnieszki Skrzypulec i Joanny Ogar. Przed decydującym startem Polki zajmują trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej.

Transmisja w Eurosporcie 1 i Playerze

Komentarz: Waldemar Heflich

Kolarstwo torowe, ok. 8:30 – kolejny dzień zmagań na welodromie, w którym najbardziej interesować nas będą kwalifikacje sprintu mężczyzn z udziałem Mateusza Rudyka.

Transmisja w Eurosporcie 1 i Playerze

Komentarz: Grzegorz Krejner

Ćwierćfinały siatkówki kobiet – wszystkie cztery mecze ćwierćfinałowe: Korea Południowa – Turcja, Dominikana – USA, Serbia – Włochy, Brazylia – Rosyjski Komitet Olimpijski na żywo i z polskim komentarzem w Eurosporcie 9 i Playerze

Ćwierćfinały piłki ręcznej kobiet – wszystkie mecze ćwierćfinałowe: Czarnogóra – Rosyjski Komitet Olimpijski, Norwegia – Węgry, Szwecja – Korea Południowa i Francja – Holandia na żywo i z polskim komentarzem w Eurosporcie 8 i Playerze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *