Kino Polska namawia do pozostania w domach i oglądania polskich filmów

Czas spędzany w domu to dobra okazja do tego, by nadrobić polskie filmy. Kino Polska zachęca widzów do oglądania tego, co najlepsze w polskiej kinematografii.

 

 

 

 

Chcąc zachęcić widzów do oglądania polskich filmów i ułatwić im wybór, Kino Polska przygotowała programowe sekcje tematyczne. Każda z nich zawiera filmy dopasowane do różnych potrzeb.

– Czas, który spędzamy w domach, to idealny moment na to, by oglądać polskie filmy o różnych porach, dlatego przygotowaliśmy dla widzów filmową ściągę z polskiego kina. Zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości i zapoznania się z tym, co najlepsze w polskiej kinematografii mówi Paweł Zająkała, Dyrektor Programowy Kino Polska.

W sekcji #NadrabiamKlasyki Kino Polska poleca filmy, które trzeba znać, a które nie każdy miał okazję wcześniej zobaczyć; sekcja #LekcjeZKinoPolska to ekranizacje lektur i ważne filmy historyczne, będące wartościowym urozmaiceniem domowych zajęć szkolnych; #PrzerwaZKinoPolska obejmuje krótkie metraże, prezentowane w ciągu dnia w ramach przerwy od pracy zdalnej; #SportZKinoPolska proponuje filmy o sporcie; #KinoPolskaRodzinnie zachęca do oglądania filmów całymi rodzinami; #KinoPolskaBezStresu to miks humoru, wzruszeń i dobrych uczuć, z kolei sekcja #WięcejEmocji zawiera filmy z dużą dawką emocji.

Akcja jest komunikowana na antenie Kino Polska oraz w mediach społecznościowych stacji. Pełna lista polecanych przez Kino Polska filmów z podziałem na sekcje znajduje się na stronie kinopolska.pl/zostanwdomu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *