Kinowa rewolucja nabiera tempa – Samsung instaluje kolejne ekrany Onyx Cinema LED

Samsung uruchomił kolejny ekran kinowy Onyx. Tym razem na zakup zdecydowała się sieć kin HOYTS Entertainment Quarter, która zainstalowała go w kinie Moore Park w australijskim Sydney. 14 metrowy Samsung Onyx Cinema LED jest pierwszym tego typu ekranem w tym kraju, kolejny 10 metrowy Onyx zostanie zainstalowany w HOYTS Highpoint w Melbourne do końca marca 2020.

 

 

 

 

HOYTS to lider w branży rozrywkowej, mający ponad 50 kin w Australii i Nowej Zelandii. Nowo odnowiony HOYTS Entertainment Quarter w Moore Park, będzie flagowym kinem tej sieci, w którym mają odbywać się australijskie premiery najbardziej kasowych filmów i wydarzenia na “czerwonym dywanie”.

Ekran Onyx Cinema LED wyświetla niesamowitej jakości obraz 4K w HDR. Jego jasność szczytowa dochodzi do 500 nitów – to prawie 10 razy więcej niż standardowe projektory kinowe.

“Stale szukamy nowych sposobów aby być o krok przed konkurencją i zapewnić osobom odwiedzającym nasze kina coś wyjątkowego.” – powiedział Damian Keogh, CEO i Prezes Grupy HOYTSDlatego też zdecydowaliśmy się na instalację pierwszych ekranów Onyx Cinema LED w naszych kinach. Ekrany Samsunga zmieniają zasady gry, dostarczając doświadczeń kinowych, których nasi widzowie do tej pory nie znali.”

Ekrany Samsung Onyx LED zainstalowane są już w kilku dużych miastach w Europie i na całym świecie. Warto tu wymienić chociażby kina Arena Cinemas’ Sihlcity w szwajcarskim Zurichu, Kinopolis Sulzbach w Niemczech czy Cineplezz Wienerberg w stolicy Austrii.

Więcej informacji na temat Samsung Onyx: https://displaysolutions.samsung.com/led-signage/onyx.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *