Klasyka rocka na wakacje w Rock Radiu

Już od najbliższego poniedziałku, 25 czerwca br. Rock Radio zagra klasykę rocka według wakacyjnej ramówki. Na antenie będzie można usłyszeć m.in. Piotra Kędzierskiego, Łukasza Ciechańskiego i Adama Wajraka, a w Studiu Letnim Rock Radia znani muzycy raz w tygodniu będą na żywo wybierać swoją ulubioną rockową klasyczną 10-tkę.

 

 

Od przyszłego tygodnia Studio Letnie Rock Radia będzie nadawało na żywo m.in. z Poznania, Krakowa i Warszawy. Usłyszymy w nim znanych muzyków, m.in. Małgorzatę Ostrowską, Krzysztofa Skibę z zespołem Big Cyc czy Organka, którzy będą wybierali swoją 10-tkę ulubionych klasyków rocka w programie „Klasyczna 10″. Wyjątkową niespodzianką dla słuchaczy będzie akustyczne wykonanie ich ulubionych klasyków rocka, które muzycy zaprezentują na antenie.

W letnie poranki w godz. 6:00 – 10:00 Piotr Kędzierski zaprosi słuchaczy na „Powstanie Rock Radia”, w którym przeniesie się w różne wakacyjne miejsca. W audycji podzieli się wskazówkami dotyczącymi tego, co jeść, jak się zachowywać i czego nie robić, aby nie urazić miejscowych oraz podpowie kilka ważnych zdań, które warto znać w języku danego kraju.

Od godz. 10:00 do 15:00 na antenie Rock Radia Łukasz Ciechański poprowadzi audycję „Lato na bogato”, a w niej m.in. „Wakacyjny Przygodnik” – cykl, w którym goście Rock Radia opowiedzą o swoich niezwykłych przygodach podczas wakacji.

Od godz. 15:00 do 20:00 stacja zaprosi na program „Przystanek Klasyka Rocka”. Prowadzący będą przypominali w nim historie największych rockowych festiwali. Dodatkowo, w ramach audycji codziennie po godz. 15:00 specjalnie dla Rock Radia Adam Wajrak opowie, co ciekawego można wypatrzeć w świecie fauny i flory podczas urlopu w górach, nad morzem czy w puszczy.

Po godz. 20:00 stacja zaproponuje słuchaczom najwięcej klasyki rocka w ciągu godziny, czyli „Sam na sam z klasyką rocka”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *