„Kobieta na krańcu świata VR” od 20 września w kinach!

„Kobieta na krańcu świata” to kultowy program TVN, który jest na antenie już 11 lat! Martyna Wojciechowska poznaje różne aspekty życia kobiet na całym świecie. Po raz pierwszy w historii widzowie będą mogli również obejrzeć jeden z odcinków w kinach w technologii VR! Już od 20 września na seanse zapraszamy do Warszawy, Łodzi, Poznania i Szczecina!

 

 

 

 

Niedługo widzowie będą mogli poczuć się jak członkowie ekipy filmowej i wyruszyć z Martyną Wojciechowską w prawdziwą podróż do Izraela. Dzięki wirtualnej rzeczywistości będzie to możliwe! Specjalny odcinek będzie można obejrzeć w kinach VR w całej Polsce.

Podróżniczka zaprosi do Me’a She’arim, dzielnicy ultraortodoksyjnych Żydów w Jerozolimie. Dzięki technologii 360 stopni, będzie można odkryć zakątki najstarszej części miasta i spojrzeć prosto w oczy bohaterom „Kobiety na krańcu świata”. Martyna na swojej drodze spotka między innymi Joela, który jest ojcem kilkanaściorga dzieci. Życie jego rodziny toczy się w duchu prawa Mojżeszowego. Widzowie zajrzą do synagogi i jesziwy oraz z bliska zobaczą obchody najweselszego święta żydowskiego – Purim. Co tego dnia jest obowiązkiem, a co jest dozwolone? To będzie niezapomniana wyprawa na sam kraniec świata. Spotkaj się z Martyną Wojciechowską z VR!

Premiera w kinach VR: 20 września 2019; Multikino Łódź, Multikino Szczecin, Multikino Warszawa Targówek, Multikino Warszawa Złote Tarasy, Multikino Poznań Malta oraz VR City Marki Warszawa
Przedsprzedaż biletów: od 13 września
Informacje oraz bilety: www.kinovr.pl
Czas trwania seansu: 21 minut
Dystrybucja:Mimo.ooo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *