Kolejna edycja CANAL+ SERIES LAB już w grudniu

Co doprowadziło do rewolucji w świecie seriali? Na to i wiele innych pytań będą odpowiadać uczestnicy tegorocznej edycji CANAL+ SERIES LAB (TV SERIES NARRATIVE REVOLUTION). To wyjątkowe dla środowiska filmowego wydarzenie odbędzie się w dniach 4-6 grudnia w warszawskiej siedzibie nc+ (al. Sikorskiego 9).

 

Tegoroczna edycja CANAL+ SERIES LAB (TV SERIES NARRATIVE REVOLUTION) skierowana jest do scenarzystów, reżyserów, producentów i pisarzy zainteresowanych tworzeniem i rozwijaniem seriali telewizyjnych. Podczas trzydniowego cyklu spotkań, paneli dyskusyjnych i warsztatów uczestnicy porozmawiają o mechanizmach, które zrewolucjonizowały dramaturgię seriali. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: scenarzysta i wykładowca m.in. w TorinoFilmLab (ScriptLab) czy Fiction Lab (Turin Film Commission, Rai i Sky Italy) Nicola Lusuardi oraz scenarzysta i producent kreatywny Giacomo Durzi z TorinoFilmLab (ScriptLab), który jest konsultantem scenariuszowym w największych domach produkcyjnych tj. Fox International Channels Italy, Endemol czy Tandem Communications-Studio Canal. W wykładach i warsztatach wezmą udział przedstawiciele środowiska filmowego, literaci oraz dziennikarze.

Celem spotkań z cyklu CANAL+ SERIES LAB jest wymiana doświadczeń z zakresu rozwoju seriali premium, doskonalenie umiejętności scenopisarskich i odkrywanie nowych talentów.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *