MediaZapowiedzi TV

Kolejne filmowe hity w „Kinie WP Pilot”

“Dżentelmeni”, “Futro z Misia”, “Ocaleni” czy “Śnieżna paczka” to kolejne filmowe propozycje, które obejrzysz w ramach akcji “Kino WP Pilot”. Platforma kontynuuje usługę PPV, dzięki której poznasz najświeższe kinowe hity, nie wychodząc z domu.

 

 

 

 

“Kino w WP Pilot” to pomysł na oglądanie najciekawszych kinowych hitów bez wychodzenia z domu. W połowie kwietnia do listy filmów pokazywanych na platformie w ramach akcji „Kino WP Pilot” dołączają kolejni kinowi dystrybutorzy. Oprócz filmów od Monolith Films pojawią się produkcje dystrybuowane w Polsce przez: Best Film i Kino Świat.

Dobre i wciągające kino akcji na WP Pilot

Zaczynamy od “Kodu Dedala”, który trafi na platformę WP Pilot już 16 kwietnia 2020 r. To świetnie uszyta francuska intryga, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom filmów z zagadką. Poza tym, cała fabuła jest mocno na czasie. Oto dziewięciu tłumaczy zostaje zamkniętych w luksusowym bunkrze, by wspólnie pracować nad przekładem książki, na którą czekają miliony fanów. Praca marzeń okazuje się jednak więzieniem, a izolacja od świata i rygorystyczne zasady powodują konflikty, frustracje i doprowadzają do szaleństwa. Czy to nie jest idealny film na domową kwarantannę?

Po “Kodzie Dedala” WP Pilot zaprasza na “Dżentelmenów” Guya Ritchiego. W obsadzie hollywoodzka śmietanka: Matthew McConaughey, Collin Farrel, Jeremy Strong czy Hugh Grant. Premiera już 17 kwietnia 2020.

“Pan T.”, czyli polskie kino w oparach PRL-u

Po piątkowym męskim kinie akcji czas na sobotę spędzoną w towarzystwie “Pana T.” z Pawłem Wilczakiem w roli tytułowej. Coś dla miłośników filmów z nutą wczesnego PRL-u, klimatycznej Warszawy z czasów Leopolda Tyrmanda i oczywiście kina polskiego. Premiera 18 kwietnia 2020.

Natomiast w niedzielę 19 kwietnia odbędzie się emisja „Futra z misia” sensacyjnie śmieszna komedia z plejadą gwiazd o przekręcie prawie doskonałym.

Filmy dla dzieci na WP Pilot – “Śnieżna Paczka” i “Urwis”

Szukasz czegoś ciekawego i nowego dla dzieci? W poniedziałek 20 kwietnia 2020 zajrzyjcie do “Kina WP Pilot” na seans “Śnieżna Paczka”. Porywająca komedia o przygodach arktycznego lisa i jego polarnych przyjaciół, którzy muszą połączyć siły w walce z podbiegunowym złoczyńcą.  Z kolei w majówkowy weekend 2 maja WP Pilot wyemituje „Urwisa” – niezwykłą opowieść o czworonożnej przyjaźni.

Kino w WP Pilot – idealny plan na wieczór

23 kwietnia 2020 WP Pilot będziemy mieli szansę zobaczyć film „W Labiryncie”, 24 kwietnia “1917”, 25 kwietnia “Ocalonych”, a 26 kwietnia dramat “Prawda”.

Weekend majówkowy również zapowiada się ciekawie. Oprócz wspomnianego powyżej „Urwisa”, który pojawi się na WP Pilot 2 maja, starsi również znajdą coś dla siebie. 1 maja bowiem będziemy mogli zobaczyć „Proximę” – Eva Green w kobiecym wydaniu „Pierwszego człowieka”.  3 maja to okazja do zobaczenia „Oficera i szpiega” – obsypanego nagrodami epickiego thrillera w reżyserii Romana Polańskiego przywołującego głośny skandal polityczny XIX-wiecznej Francji – sprawę Dreyfusa.

Co trzeba zrobić, aby dostać się na seans? Wejść w zakładkę „Kup pakiet” na WP Pilot, wybrać dedykowany pakiet, który odpowiada danemu filmowi i nie pozostaje nic innego jak przygotować ulubione przekąski i rozsiąść się wygodnie w swojej domowej strefie kinomana o godzinie, w której emitowany jest film. Cena jednego biletu to 12,90 zł.

WP Pilot to jedna z najpopularniejszych w Polsce platform do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 90 kanałów telewizyjnych w tym ogólnotematycznych, filmowych, sportowych oraz tych skierowanych do najmłodszych. Spośród nich ponad 30 stacji jest dostępnych w darmowym pakiecie. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay.

#zostańwdomu i oglądaj “Kino WP Pilot”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *