Kolejne wydanie specjalne „Dziecko & Psychologia”

W najnowszym wydaniu „Dziecko & Psychologia” redakcja pyta najlepszych specjalistów o to, jak radzić sobie z wyzwaniami, które stają przed dzisiejszymi rodzicami. Pierwsze w tym roku wydanie specjalne miesięcznika „Dziecko” ukazało się na rynku dziś – w czwartek, 17 maja br.
 

 
– Nie damy Wam przepisu na dziecko grzeczne, łatwe i posłuszne. Ale znajdziecie tu podpowiedzi, jak się dogadywać z dzieckiem na co dzień. Jak wychować je na mądrego, samodzielnego człowieka, kreatywnego i pełnego inicjatywy. A także jak budować dobry związek i skąd czerpać siły, gdy codzienność nas przerasta – mówi o wydaniu redaktor prowadząca Magda Rodak.
W najnowszej odsłonie specjalnego wydania magazynu „Dziecko” Justyna Dąbrowska rozmawia z Agnieszką Stein o dziecięcej seksualności, prof. Katarzyna Schier opowiada o silnym związku ciała i psychiki, a prof. Bogdan de Barbaro wyjaśnia, jak zmienia się związek po narodzinach dziecka. Redakcja publikuje także fundamentalny tekst duńskiego pedagoga Jespera Juula o tym, że warto pozwolić dziecku mówić „nie”, artykuły napisane przez psycholożki młodego pokolenia związane z nurtem Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia bez Przemocy, oraz rozmowę z psychologiem Wojciechem Eichelbergerem o rodzinach patchworkowych.
Z wydania czytelnicy dowiedzą się m.in., jak oderwać dzieci od tabletu czy komputera, jak budować w dziecku motywację do działania, jak radzić sobie z wychowywaniem dzieci wyjątkowo wrażliwych, a także dlaczego muzyka i plastyka są tak ważne w prawidłowym rozwoju.
Wydanie pojawiło się na rynku dziś – w czwartek, 17 maja br. w objętości 124 stron i w cenie 13,99 zł.
Będzie je wspierać promocja w radiu (rozgłośnie radiowe Agory), w prasie (czasopisma Agory), w telewizji (kanały dziecięce Mini Mini i Polsat Jim Jam), w internecie (serwis eDziecko.pl, serwisy Gazeta.pl) oraz w kinach sieci Helios. Za kreację kampanii odpowiada Dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *