Kolejni artyści dołączają do charytatywnego koncertu – #koncertdlabohaterów

Lista artystów, którzy przyłączają się do akcji #koncertdlabohaterów stale rośnie! Do grupy muzyków dołączyli: Sławek Uniatowski, Krzysztof „JARY” Jaryczewski, Kasia Moś, Magda Bereda, Bovska, Lanberry, Alicja Szemplińska, Viki Gabor, Natalia Grosiak! Charytatywny koncert pod auspicjami Fundacji TVN „Nie jesteś sam” już 4 kwietnia, o godz. 20:00 tylko w Playerze!

#Koncertdlabohaterów to wspólna akcja Playera, Fundacji TVN „Nie jesteś sam” oraz Bongo Media Production, która odpowiada za pomysł i współrealizację przedsięwzięcia. Wydarzenie relacjonowane będzie na żywo w sobotę, 4 kwietnia tylko na platformie player.pl! Każdy z wykonawców połączy się live ze swojego domu lub mieszkania, aby zagrać i w ten sposób podziękować lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, sanitariuszom i innym pracowników służb medycznych za ich heroiczną pracę w okresie pandemii w Polsce.

Lista obecnie potwierdzonych wykonawców biorących udział w akcji #koncertdlabohaterów

1. Maryla Rodowicz
2. ENEJ
3. Patrycja Markowska
4. Krzysztof „JARY” Jaryczewski
5. Zespół Pieśni i Tańca Śląsk
6. Kasia Moś
7. Roksana Węgiel
8. Magda Bereda
9. Bovska
10. Lanberry
11. Alicja Szemplińska
12. Natalia Grosiak
13. Viki Gabor
14. Marcin Wyrostek
15. Sławek Uniatowski

#Koncertdlabohaterów połączony jest ze zbiórka Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Zgromadzone w niej fundusze zostaną przekazane na zakup środków ochrony indywidualnej dla służb medycznych i ratunkowych: kombinezonów, maseczek, gogli, przyłbic, rękawic, czepków – tak potrzebnych dzisiaj tym, którzy na froncie walczą z koronawirusem.

Zbiórka w ramach akcji #koncertdlahobaterów Fundacji TVN „Nie jesteś sam” jest już aktywna, a wesprzeć można ja na następujące sposoby:

OSOBY INDYWIDUALNE: 

SMS o treści „Pomagam” pod numer 7126 (koszt SMS 1,23 zł z VAT)

Wpłaty na konto dedykowane Fundacji TVN „Nie jesteś sam”: 10 1140 1010 0000 2581 1800 1077 (MBank)

FIRMY I INSTYTUCJE:

Firmy, które wspólnie z TVN Discovery Polska chcą podjąć walkę z koronawirusem, mogą przekazać zadeklarowaną kwotę na podstawie umowy darowizny podpisywanej z Fundacją TVN „Nie jesteś sam”.

#koncertdlabohaterów  
Przyłączcie się do akcji! Pomóżmy zapewnić bezpieczeństwo naszym służbom medycznym! Ich zdrowie, to nasze życie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *