Kolejny klip Rock Radia i słuchaczy stacji – niezwykła wersja „Nadziei” zespołu Ira (wideo)

Dziś – w piątek, 29 maja br. w Rock Radiu swoją premierę miała specjalna wersja piosenki „Nadzieja”. Nagrali ją słuchacze stacji wraz z liderem grupy Arturem Gadowskim i całym zespołem Ira. Klip można zobaczyć na rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na Facebooku i w kanale na platformie YouTube

 

 

Po sukcesie „Kryzysowej Narzeczonej” Lady Pank Rock Radio zachęcało słuchaczy do nagrywania kolejnej piosenki – tym razem utworu „Nadzieja” zespołu Ira. Do udziału w projekcie namawiał wszystkich Artur Gadowski. Lider zespołu Ira nagrał w domu partie wokalne, a instrumentalne wykonania przeboju Rock Radio otrzymało też od wszystkich pozostałych członków zespołu: Wojciecha Owczarka, Piotra Koncy, Piotra Sujki i Sebastiana Piekarka.

– Słuchacze Rock Radia nadesłali nam swoje wykonania wokalne, perkusyjne i gitarowe. I tym razem nie zawiodła ich kreatywność – niektórzy postanowili wykonać utwór, stepując, grając w lesie czy na kalimbie. Do akcji włączył się również Crunchips, który ufundował nagrody dla najbardziej pomysłowych wykonawcówmówi Małgorzata Kierat, szefowa anteny Rock Radio.

Specjalna wersja piosenki „Nadzieja” została zaprezentowana dziś na antenie Rock Radia – w programie „Powstanie Rock Radia” po godz. 10:00. Klip miał też już swoją premierę w sieci – można go zobaczyć na rockradio.plna Facebookowym profilu stacji i jej kanale na platformie YouTube.

 

 

Poprzednio, w kwietniu br., w ramach akcji #Zostan w domu z Rock Radiem powstała specjalna wersja piosenki „Kryzysowa Narzeczona” zespołu Lady Pank. Nagrali ją słuchacze stacji wraz z Janem Borysewiczem. Więcej na rockradio.pl.

Redakcja stacji chce kontynuować akcję i będzie zapraszać słuchaczy do wspólnego zaśpiewania kolejnych klasyków rocka.

Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

www.rockradio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *