MediaZapowiedzi TV

“Koloseum” – Nowa produkcja Telewizji History Channel (wideo)

Listopad na HISTORY Channel to podróż w czasie, aż do Starożytnego Rzymu. Zaprezentujemy nową produkcję naszej telewizji – widowiskowe KOLOSEUM. Buzujące emocje dziesiątek tysięcy Rzymian na trybunach amfiteatru, krwawe walki gladiatorów i bezwzględność ówczesnych władców. Antyczne hasło „Chleba i igrzysk” – to dokładnie to, co ukazuje nasza nowa seria.

 

„Koloseum” to ośmiodcinkowa seria, która w spektakularny sposób ożywia powstanie i upadek Cesarstwa Rzymskiego, ukazując je przez pryzmat jednej z najbardziej ekscytujących i brutalnych aren w historii ludzkości – Koloseum. Od dzikiej prawdy o życiu gladiatora jako wojownika-niewolnika po fascynujące sposoby, w jakie cesarze Rzymu wykorzystali ogromny amfiteatr, by demonstrować swój majestat i bezwzględną władzę.

 

 

„Koloseum” oferuje widzom wyjątkowe spojrzenie na najbardziej kultowe imperium w historii. Każdy odcinek wskazuje jedną z ośmiu kluczowych i różnorodnych postaci realnych bohaterów historycznych. Obejmująca kilkaset lat seria rozwija się chronologicznie, od zdumiewającego dnia otwarcia areny do ostatnich widowisk. „Koloseum” przedstawia dramatyczne walki, wykorzystując spektakularne efekty specjalne.

„Koloseum” to produkcja na miarę wydarzeń, które toczyły się w starorzymskim amfiteatrze, przedstawiająca krok po kroku rozwój tego legendarnego obiektu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *