Komputer Świat kończy 21 lat! Wyjątkowy numer urodzinowy już w sprzedaży

W sprzedaży jest już dostępny urodzinowy numer magazynu „Komputer Świat”. Miesięcznik świętuje urodziny wraz z czytelnikami, oferując w numerze specjalnym 21 pełnych wersji programów.

 

 

 

 

„Komputer Świat” to wydawany od 21 lat magazyn o nowych technologiach, aktualnie najchętniej czytane tego typu wydawnictwo w Polsce. Miesięcznik należy do obecnej w wielu krajach rodziny „Computer Bild” i dzięki międzynarodowej współpracy jest w stanie publikować niedostępne dla konkurencji testy sprzętu i oprogramowania na najwyższym światowym poziomie. To również największa w Polsce, stacjonarnie działająca redakcja technologiczna, która odwiedza najważniejsze wydarzenia, konferencje i targi w Europie i na świecie. Dzięki temu dostarcza czytelnikom nowości i wrażeń z pierwszej ręki, a dziennikarze Komputer Świata są chętnie zapraszani w roli ekspertów do programów radiowych i telewizyjnych.

Spełniamy wysokie wymagania Czytelników, pisząc o szeroko rozumianych nowych technologiach w sposób kompetentny, przystępny i zrozumiały, zgodnie z naszym hasłem „Nowe technologie w zasięgu ręki”. Duży nacisk kładziemy na to, by Czytelnicy traktowali Komputer Świat jako najlepsze źródło wspierające ich decyzje zakupowe dotyczące urządzeń elektronicznych. Co miesiąc w magazynie publikujemy informacje o rynkowych nowościach, rzetelne i obiektywne testy sprzętu, fachowe porady oraz artykuły pokazujące nowe technologie od kuchni – mówi Rafał Kamiński, redaktor naczelny Komputer Świata.

Ten sam zespół redakcyjny tworzy także treści na stronę www.komputerswiat.pl, która według badania Gemius PBI za maj, czerwiec, lipiec i sierpień 2019 jest największym serwisem technologicznym w Polsce. Od kwietnia 2019 roku Komputer Świat jest wyłącznym dostawcą treści technologicznych na stronę główną portalu Onet.pl.

Październikowy numer Komputer Świata to specjalny numer na 21. urodziny magazynu. W tym wyjątkowym wydaniu czytelnicy znajdą bonusy o łącznej wartości ponad 3100 zł. W tym: aż 21 pełnych wersji programów, 2 płyty DVD – Ochrona prywatności i 3 najlepsze Linuxy, kod do nawigacji AutoMapa na Androida (60 dni za darmo), kody do 3 gier online (GoodGame Empire, Farmerama, Rycerze i Księżniczki), dodatek specjalny: Najlepsze filmy i seriale VOD (16 stron ekstra) i 4 e-wydania gratis: Auto Świat Extra: Auta elektryczne, hybrydowe i na gaz oraz książki z serii Biblioteczka Komputer Świata: Scratch, Tuning komputera i Minecraft.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *