Sieci kablowe

Komunikat Telewizji Kablowej Bart-Sat

Telewizja Kablowa Bart-Sat informuje, że w nocy z 30 na 31 sierpnia (ze środy na czwartek) będą prowadzone prace modernizacyjne, które mają poprawić oraz zwiększyć jakość świadczonych usług internetowych i telewizyjnych.

 

 

W związku z tym zmuszeni jesteśmy przesunąć na inne pozycje w odbiorze telewizji analogowej programy: Polsat Film, nSport, TNT, National Geographic, Polsat Sport, Polsat Play oraz Paramount Channel.

Natomiast program Da Vinci Learning wyłączamy w analogu i jego odbiór możliwy będzie tylko w telewizji cyfrowej. Aby móc poprawnie oglądać wszystkie programy w analogu należy ponownie dostroić telewizję analogową na swoim odbiorniku.

Zmiany nie dotyczą w żadnym przypadku telewizji cyfrowej i jeżeli ktoś odbiera tylko cyfrowo nie musi podejmować żadnych czynności.

Prace modernizacyjne dotyczą także internetu, dokładamy wszelkich starań by w żaden sposób nie wpłynęło to na korzystanie z usługi internetowej. Gdyby wystąpiły problemy w korzystaniu z internetu w dniu 31 sierpnia, prosimy o wyłączenie z prądu i po kilku sekundach ponowne włączenie modemu internetowego Gdyby to nie przyniosło rezultatu prosimy o kontakt z naszym działem technicznym pod nr tel. 89 762 62 62

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *