DVB-TMediaTVPZapowiedzi TV

Koncert „Dla Ciebie, Mamo” w TVP1 i TVP2

W niedzielę, 29 maja Telewizja Polska zaprasza widzów na wyjątkowy koncert pt. „Dla Ciebie, Mamo”, zorganizowany z okazji Dnia Matki. Emisja pierwszej części koncertu o godz. 20:00 w TVP2, druga część zostanie wyemitowana o godz. 21:00 w TVP1.

 

Muzyczna pocztówka znad Bałtyku dotrze do wszystkich mam w całej Polsce. W wielkim widowisku muzycznym „Dla Ciebie Mamo”, zarejestrowanym w Arenie Gdynia, wystąpią: Aleksandra Szwed, Karolina Stanisławczyk, Kuba Szmajkowski, grupa Classic, Haddaway, Ich Troje, Krystyna Giżowska, Maja Hyży, Sławomir.

Pochodząca z Ukrainy Julia Belej zaśpiewa utwór „Moja najdroższa mama”, Krzysztof Prusik, zwycięzca trzeciej edycji „The Voice Senior”, przypomni przebój „Nie ma jak u mamy”, a Zenon Martyniuk wykona niezapomnianą „Piosenkę dla mamy”. Usłyszymy także: „Iść w stronę słońca”, „A wszystko to…”, „O mnie się nie martw”, czy „Nie było ciebie tyle lat”.

Koncert poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Tomasz Kammel.

DLA CIEBIE, MAMO – KONCERT Z OKAZJI DNIA MATKI – w niedzielę, 29 maja, I część koncertu o godz. 20:00 w TVP2, II część koncertu o godz. 21:00 w TVP1

 

fot. Waldemar Kompała TVP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *