Koncert kolęd #naŚwiętaRazem w Polo tv

Koncert kolęd #naŚwiętaRazem oraz gwiazdy disco polo zapraszają na wigilijny wieczór kolęd w Polo tv! Kolędy zaśpiewają dla Was na antenie Polo tv m.in. zespoły Power Play, After Party oraz Czadoman. W spotkaniu weźmie udział także popularny prezenter Polo tv Maciej Smoliński.

 

Najpopularniejsze gwiazdy spotkają się w Wigilię w naszym studio, aby razem z widzami spędzić święta! Wspaniała rodzinna atmosfera, kolędy i anegdoty, życzenia od najpopularniejszych gwiazd sportu, ekranu, filmu i muzyki… Spędźcie wieczór wigilijny z gwiazdami disco polo! Przy tradycyjnych, polskich, wigilijnych potrawach ulubieńcy publiczności porozmawiają o tym, jak spędzają święta z rodzinami, jak wygląda Wigilia w ich domach i jakie prezenty znajdują pod choinką. Będzie mowa także o tym, jak ważne są gesty pomocy i przyjaźni, szczególnie przed świętami.

Ambasadorem koncertu kolęd jest Stowarzyszenie Wiosna, które od roku 2009 w ramach ogólnopolskiego projektu Szlachetna Paczka niesie pomoc rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. MOŻESZ NADAL WSPIERAĆ PACZKĘ WYSYŁAJĄC SMS. Wystarczy wysłać sms o treści RAZEM na nr 75465 (koszt 6,15 zł z VAT).

Koncert kolęd #naŚwiętaRazem już w Wigilię o godzinie 19:00

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.