Koncert połączony ze zbiórką funduszy – „Solidarni z Ukrainą” w TVP1

Największe polskie gwiazdy wystąpią na specjalnym koncercie „Solidarni z Ukrainą”, który organizuje Telewizja Polska. Podczas niego prowadzona będzie zbiórka pieniędzy dla uciekających przed wojną Ukraińców. Zapraszamy w niedzielę o godz. 17:30 do TVP1!

 

Podczas koncertu, który odbędzie się w siedzibie TVP przy ul. Woronicza w Warszawie, wystąpią największe gwiazdy sceny muzycznej, m.in.: Ryszard Rynkowski & Chór, Viki Gabor, Filip Lato & Chór, Justyna Steczkowska, Izabela Trojanowska, FEEL, Natasza Urbańska, Maryla, Tomek Karolak, Edyta Górniak, Rafał Brzozowski & Chór, Pectus, Golden Life, Blue Cafe, Kombi, Julia Balei & Sienna Gospel Choir.

Widowisko organizowane jest w ramach solidarności z Ukrainą, który padła ofiarą rosyjskiej agresji i dzielnie stawia opór najeźdźcy. W trakcie koncertu prowadzona będzie zbiórka pieniędzy dla Ukraińców, uciekających przed wojną. Liczymy na hojność i wielkie serca Widzów Telewizji Polskiej. Pokażmy, że w tych trudnych chwilach jesteśmy razem z narodem ukraińskim!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *