Koncert Radia Złote Przeboje „Łączy nas muzyka”

Radio Złote Przeboje zaprasza wszystkich na wyjątkowy koncert pod hasłem „Łączy nas muzyka”. W piątek, 22 listopada 2019 r. w warszawskiej Stodole swoje największe przeboje zaśpiewają KOMBII, De Mono, Patrycja Markowska oraz gość specjalny Grzegorz Markowski. Bilety na to wydarzenie, które trafiły właśnie do sprzedaży, można też wygrać w Radiu Złote Przeboje – redakcja przygotowała wiele antenowych niespodzianek i konkursów.

 

 

 

 

Patrycja Markowska oraz zespoły KOMBII i De Mono to bohaterowie tegorocznej kampanii wizerunkowej stacji, prowadzonej pod hasłem „Tylko dobra muzyka”. Już w listopadzie br. artyści, wraz z gościem specjalnym wydarzenia – Grzegorzem Markowskim, wystąpią podczas koncertu Radia Złote Przeboje „Łączy nas muzyka”.

Za produkcję występu odpowiada agencja J&J Musicart.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie w cenie od 59 zł są już dostępne na goingapp.pleBilet.pl oraz Stodola.pl.

Bezpłatne zaproszenia na koncert będzie można również wygrać w konkursach rozgrywanych na antenie Radia Złote Przeboje już od 30 września.

Koncert „Łączy nas muzyka” wspiera kampania reklamowa prowadzona na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS oraz w internecie (serwisy grupy Gazeta.pl, Onet, WP, Facebook), a także autopromocja na antenie stacji, jej stronie internetowej  zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na Facebooku. Działania reklamowe, które potrwają do 22 listopada br., przygotował zespół promocji Grupy Radiowej Agory.

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej. Na antenie Radia Złote Przeboje można usłyszeć największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych.

zloteprzeboje.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *