MediaPolecanePolsatZapowiedzi TV

Koncert „Solidarni z Białorusią” 26 września w Telewizji Polsat

Telewizja Polsat zaprasza na transmisję ze Stadionu Narodowego w Warszawie od godz. 20:00. W sobotę 26 września artyści wezmą udział w wyjątkowym wydarzeniu „Solidarni z Białorusią”, które będzie wyrazem poparcia i jedności dla narodu białoruskiego w ich drodze do demokracji.

 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, po pobraniu wejściówki ze strony www.koncertbialorus.pgenarodowy.pl.

Na scenie PGE Narodowego wystąpią największe polskie gwiazdy z największymi przebojami. Usłyszymy prawdziwe legendy sceny muzycznej. Grzegorz Markowski i Darek Kozakiewicz z zespołu Perfect zaśpiewają „Chcemy być sobą”, Chłopcy z Placu Broni „Kocham Wolność”, a Krzysztof Cugowski „Pieśń niepokorną”. Wystąpią także: Sebastian Riedel, Natalia Nykiel, Igor Herbut, Mr. Zoob, Ira, Paweł Domagała, Enej, Natalia Zastępa, Luxtorpeda, Michał Szpak, Ørganek, Golec uOrkiestra. Artystom będzie towarzyszyła Orkiestra Tomasza Szymusia. Nie zabraknie także artystów białoruskich.

– Kultura zawsze była ważnym elementem wspierającym wszelkie ruchy społeczne. Poprzez artystów i ich muzykę chcemy pokazać, że Polacy są solidarni z Białorusinami, że wspieramy ich w drodze ku wolnościpowiedziała Nina Terentiew, Członek Zarządu, Dyrektor Programowa Telewizji POLSAT.

Koncert poprowadzą Krzysztof Ibisz oraz Marek Bukowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *