#Koncertdlabohaterów: Fundacja TVN „Nie jesteś sam” po raz pierwszy prowadzi zbiórkę przez Facebooka!

W sobotę, 4 kwietnia Player, Fundacja TVN „Nie jesteś sam” oraz Bongo Media Production organizują charytatywny #koncertdlabohaterów. Ważną częścią akcji jest zbiórka organizowana przez Fundację TVN, z której wszystkie fundusze zostaną przekazane na zakup środków ochrony indywidualnej dla służb medyczno-ratunkowych. Specjalnie w tym celu uruchomiono różne metody płatnicze, w tym zbiórkę przez Facebooka!

 

 

 

 

 

Player, Fundacja TVN „Nie jesteś sam” oraz Bongo Media Production połączyły siły, organizując wyjątkowe wydarzenie – koncert charytatywny dla bohaterów ostatnich tygodni. Biorą w nim udział znane i lubiane gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Akcja jest podziękowaniem za ciężką pracę polskich służb medyczno-ratunkowych w walce z panująca pandemią koronawirusa.

Towarzysząca koncertowi zbiórka Fundacji TVN trwa od początku tego tygodnia. Uzyskana w niej kwota zostanie w pełni przekazana na kupno najbardziej potrzebnych środków ochrony indywidualnej: kombinezonów, maseczek, gogli, przyłbic, rękawic, czepków. Można ją wesprzeć na kilka sposobów. Novum jest zbiórka pieniędzy na profilu facebookowym Fundacji TVN (@fundacjatvn).

Zbiórkę w ramach akcji #koncertdlabohaterów można wesprzeć na następujące sposoby:  

Zbiórka Fundacji TVN w serwisie Facebook.com: 

https://www.facebook.com/donate/2556873477864295/

Wpłaty przez aplikację przelewy24.pl na player.pl 

Przelew BLIK na numer telefonu 509 559 966 – przelewu można dokonać w aplikacji banku, z którego korzysta się na co dzień

Wpłaty na konto dedykowane Fundacji TVN „Nie jesteś sam”:
10 1140 1010 0000 2581 1800 1077 (MBank)

Wpłaty online za pośrednictwem strony Fundacji TVN „Nie jesteś sam”:
fundacja.tvn.pl/wplac-online/

SMS o treści: „Pomagam” pod numer 7126
(koszt SMS 1,23 zł z VAT)

FIRMY I INSTYTUCJE:
Firmy, które wspólnie z TVN Discovery Polska chcą podjąć walkę z koronawirusem, mogą przekazać zadeklarowaną kwotę na podstawie umowy darowizny podpisywanej z Fundacją TVN „Nie jesteś sam”.

#Koncertdlabohaterów    
Przyłączcie się do akcji! Pomóżmy zapewnić bezpieczeństwo naszym służbom medycznym! Ich zdrowie, to nasze życie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *