MediaZapowiedzi TV

Koncerty kultowej serii “MTV Unplugged” w MTV Music

W kwietniu na antenie stacji muzycznej MTV Music wyemitowane zostaną koncerty bez prądu polskich artystów – Bednarka i Brodki, a także legendarny występ zespołu Nirvana, który przeszedł do historii. Nagrany w ramach muzycznej serii akustyczny album jest trzecią najlepiej sprzedającą się płytą kultowego zespołu.

 

W niedzielę, 14 kwietnia o godz. 14:00 MTV Music wyemituje koncert nagrany w ramach legendarnej serii „MTV Unplugged Bednarek”. Kamil Bednarek wraz ze swoim zespołem i wyjątkowymi gośćmi, m.in. Igorem Herbutem oraz Kubą Badachem, wystąpił w październiku ubiegłego roku w Lublinie, świętując 10-lecie swojej twórczości. Płyta oraz nagranie stanowią zapis tego wyjątkowego koncertu.

W tym roku mija 25 lat od wydania akustycznego albumu kultowego zespołu Nirvana, nagranego w ramach koncertu „MTV Unplugged”, który odbył się w Nowym Jorku w 1993 roku. Z tej okazji MTV Music przypomni widzom ten legendarny występ, który zapisał się w historii muzyki rockowej. Emisja koncertu „MTV Unplugged in New York” już w poniedziałek, 22 kwietnia o godz. 18:00. Na antenie MTV Music zostanie także wyemitowany koncert Brodki, w trakcie którego artystka wykonała najważniejsze utwory ze swojego repertuaru w wersji bez prądu. Emisja koncertu „MTV Unplugged Brodka” w poniedziałek, 22 kwietnia o godz. 16:30.

W wiosennej ramówce kanału MTV Music znalazły się także m.in. pasma z notowaniami list największych polskich, europejskich oraz amerykańskich przebojów. Nie zabraknie również porannego pasma, które rozbudzi widzów i doda energii na cały dzień. Z kolei w każdy weekend na widzów czekać będzie pasmo MTV Dance, poświęcone popularnej muzyce tanecznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *