Telekomunikacja - Telefony - Promocje

W końcu zacząłeś trenować? Piosenki, które napędzą Twój trening

Muzyka to świetny sposób, żeby urozmaicić sobie codzienny trening i zmotywować się do jeszcze większego wysiłku. Jakie utwory sprawdzą się podczas ćwiczeń aerobowych, joggingu czy fitnessu i będą naszym mentalnym dopingiem? Podpowiada aplikacja muzyczna TIDAL dostępna w Play.
Ćwiczę, więc słucham

Wszyscy miłośnicy sportu doskonale wiedzą, że nieporównywalnie lepiej i efektywniej spędza się czas treningu słuchając swojej ulubionej muzyki. Ale które utwory dodadzą nam powera i napędzą nasz trening? Jeśli intensywnie ćwiczymy, warto włączyć muzykę dynamiczną, rytmiczną i z wyraźnym bitem. Entuzjaści cardio bardzo często wybierają house, trance, techno lub electro, a nawet rock czy heavy metal. W przypadku ćwiczeń siłowych, kiedy potrzebujemy dodatkowej stymulacji, również świetnie sprawdzą się szybkie piosenki, które nie pozwolą nawet na chwilę zwolnić tempa. Jeśli nie mamy pomysłów na utwory, możemy skorzystać z gotowych playlist Tidal w Play skomponowanych specjalnie pod trening np. „Trening prawdziwego fightera” lub „Trening: szybciej, wyżej, mocniej” Znajdziemy tu takie piosenki jak „Wolf like me” TV On The Radio, „Cursed” Gost lub „Arabella” Arctic Monkeys.

http://bit.ly/treningfightera
http://bit.ly/szybciejwyzejmocniej

Run it, czyli trening biegacza

Jogging bez dobrej muzyki? To nie zadziała. Odpowiednie piosenki potrafią dodać skrzydeł na trasie, nakręcają do treningu i poprawiają wydajność. Przy wsparciu dobrej melodii w słuchawkach czujemy się mniej zmęczeni, a bieganie wydaje się lżejsze niż jest w rzeczywistości. Nasz mózg odsuwa uwagę od narastającego zmęczenia i uaktywnia głęboko ukryte pokłady energii, a my dajemy z siebie jeszcze więcej mocy.

Najlepsze kawałki bez problemu znajdziemy w aplikacji muzycznej Tidal dostępnej za darmo w sieci Play. Możemy skorzystać również z gotowych joggingowych playlist dostępnych w serwisie np. „Always on the Run” czy „Evening Jog” lub stworzyć personalizowane tracklisty z ulubionymi utworami do biegania.

http://bit.ly/tidalontherun
http://bit.ly/eveningjog

Jaka muzyka na pilates?

Planując trening relaksacyjny (pilates, streching, joga), warto postawić na muzykę, która pomoże osiągnąć odprężenie, skupić się oraz uspokoić oddech i nerwy. Postawmy więc na utwory, a tym samym playlisty z wolnym tempem, wzbogacone również o partie instrumentale, które pozwolą nam się wyciszyć, ukoić nerwy oraz wprowadzić w stan harmonii np. „Yoga Flow” czy „Flex & Stretch”. To tylko przykładowe playlisty w serwisie Tidal w Play, których rytmy stworzą przyjazną i bezpieczną atmosferę do ćwiczeń relaksacyjnych.

http://bit.ly/tidalyoga
http://bit.ly/2nz72gQ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *