Konferencja prasowa FC Bayern Youth Cup Poland 2018

Jutro, 20 marca, o godz. 14:00 na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się konferencja prasowa promująca wydarzenie FC Bayern Youth Cup Poland 2018. Udział w niej weźmie Giovanne Élber, była gwiazda Bayernu Monachium, a także prezydent Białegostoku, Tadeusz Truskolaski oraz Tomasz Frankowski, były zawodnik reprezentacji Polski i Jagiellonii Białystok.

 

 

FC Bayern Youth Cup 2018 to impreza, której celem jest znalezienie nowych piłkarskich talentów wśród nastolatków. W tym roku po raz pierwszy weźmie w nim udział drużyna z Polski. Jej zawodnicy zostaną wybrani podczas turnieju, który odbędzie się 22 kwietnia w Białymstoku. W maju najlepsi młodzi piłkarze pojadą do Niemiec na pięciodniowy obóz treningowy, po którym będą walczyć o zwycięstwo w międzynarodowym finale. ELEVEN SPORTS został polskim partnerem wydarzenia.

Giovanne Élber, gość jutrzejszej konferencji, cztery razy zdobył tytuł mistrza Niemiec barwach Bayernu Monachium, a także raz triumfował w Lidze Mistrzów UEFA. Grał również w drużynie narodowej Brazylii.

Rozgrywki Bundesligi, czołowej piłkarskiej ligi na świecie, można śledzić w ELEVEN SPORTS.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.