Koniec kanałów Zest TV,Trace Urban i Da Vinci w nc+

Z końcem roku czyli 31.12.2019 platforma nc+ usunie ze swojej oferty kanały Zest TV,Trace Urban i Da Vinci, dowiedział się portal SATinfo24.pl.

 

 

Po wycofaniu kanałów Abonentom nie przysługuje wypowiedzenie umowy ponieważ te kanały są niegwarantowane. Nie przysługuje tym samym prawo do rozwiązania umowy z powodu ich wycofania.

 

 

Zest TV – kanał nadający treści dla dorosłych w godzinach 23.00-5.00. Oferta programowa to między innymi magazyny o tematyce erotycznej i rozrywkowej.

 

 

Trace Urban to kanał muzyczny poświęcony kulturze hip-hop. Teledyski, wywiady, koncerty i materiały dokumentalne o najciekawszych artystach.

 

 

Da Vinci  – edukacyjna telewizja dla dzieci i młodzieży.

6 komentarzy do “Koniec kanałów Zest TV,Trace Urban i Da Vinci w nc+

 • 11 sierpnia 2019 o 08:25
  Bezpośredni odnośnik

  Dajcie spokój. Ta platforma to gniot. Już dawno zrezygnowałem, jak tylko c+ zaczął przy tym maczać łapy. A teraz czytam że znowu żabojady przejęły całość i pod swoim logo będą mamić ludzi.
  Porażka. Dobrze że mamy swój rodzimy Polsat.

  Odpowiedz
  • 12 sierpnia 2019 o 00:03
   Bezpośredni odnośnik

   Wkurza mnie to nc+ co jakiś czas dodatkowe dekodery tracą kontakt z dekoderem głównym i trzeba latać by przełożyć na chwilę tą kartę z głównego do dodatkowego… Gdyby nie to że oferta jeszcze jest najlepsza to dawno bym zmienił. Cyfrowy Polsat miałem ale też kicha a dodatkowo za te kanały co mam w nc + czyli canal plusy, dodatkowe sportowe jak eleven w cyfrowym Polsacie płaciłbym średnio o 30 zł więcej na miesiąc czyli zamiast 150 to 180 więc póki co jeszcze poczekam eh

   Odpowiedz
 • 11 sierpnia 2019 o 22:48
  Bezpośredni odnośnik

  Trace urban.Jedyny kanał z fajną muzyką z zagranicy bez depresyjnych polskich “gwiazd” dzięki nc+

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *