Koniec radiowej stacji Trance1.FM

Fani muzyki trance mogą być zawiedzeni. Na profilu społecznościowym radia Trance1.FM pojawiła się smutna informacja o zaprzestaniu nadawania stacji w sieci.

 

 

Stacja od dłuższego czasu nie wstawiała informacji na Facebooku co już dało do myślenia słuchaczon stacji. Radio było dostępne między innymi na dekoderach platformy nc+ w zakładce nc+ Radio oraz w wielu aplikacjach umożliwiających słuchanie radia na smartfonach.

Niżej informacja która pojawiła się na profilu stacji Trance1.FM wczoraj:

Tak, to już naprawdę koniec 😁 Nie „regulujcie” radioodbiorników 😊 Ale nie kończymy przygody z muzyką. Dziękujemy Wam to, że byliście z nami i pewnie wiecie, że przez ten rok i tak kompletnie nic nie działo się w radiu. Tymczasem my od muzyki, a zwłaszcza od trance’u, wcale nie oddalamy się 😎 Wprost przeciwnie!!! 🦒 Od paru miesięcy skupiamy się na produkcji utworów z gatunku trance (ghoust produkcja itd.), pomagamy producentom muzycznym w produkcji ich utworów (w różnych stylach muzyki elektronicznej – nie tylko trance), a także, a może przede wszystkim – zajmujemy się miksem i masteringiem Waszych nagrań. Jeśli zatem ktoś z Was jest producentem muzycznym i zwyczajnie chciałby, abyśmy pomogli mu skończyć kawałek – zapraszamy do współpracy 😀 Możecie liczyć na nasz profesjonalizm i przede wszystkim na pełne zrozumienie tego, co chcielibyście przekazać, bo w końcu kto lepiej zna i rozumie producentów muzyki trance niż my? 😋 No to już wiecie, co nas pochłania i że cały czas działamy w branży, obecnie znacznie bliżej niż wcześniej, gdy dodawaliśmy kolejne utwory do playlisty. Ileż można to robić? 😀Kochamy muzykę, tak jak i Wy, więc chcemy być bliżej niej – i teraz jesteśmy! Podsumowując: zapraszamy do współpracy nad Waszymi utworami! 😘 Kochamy Was bardzo mocno 🤗 W sprawie pomocy w produkcji utworów piszcie w komentarzach lub wiadomości prywatne”

Stacja Trance1.FM zakończyła nadawanie wczoraj (tj 22.10.2018) 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *