Koniec Wellbeing Network w nc+

Z informacji do jakich dotarł portal SATinfo24.pl wynika, że stacja Wellbeing Network z dniem 1 listopada br. nie będzie już dostępna na platformie nc+.

 

Kanał Wellbeing Network kończy nadawanie od 1 listopada 2018 roku,  jednak jest to kanał niegwarantowany i zgodnie z Warunkami Umowy ,udostępnienie i wycofanie takiego kanału nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany umowy. – dowiedział się portal SATinfo24.pl

 

Wellbeing Network zadebiutował w Polsce 21 grudnia 2015 roku.

 

 

Wellbeing Network to telewizja, której misją jest zmiana życia na lepsze. Prezentuje inspirujące historie zwykłych ludzi, którzy przeszli niezwykłe transformacje, a także fascynujące dokumenty o zdrowiu. Kanał dostarcza widzom niezbędnej wiedzy jednocześnie zapewniając im rozrywkę i motywując do wprowadzania zmian w swoim życiu.

W ramówce stacji znajdują się najnowsze dokumenty poruszające szeroko pojętą tematykę zdrowia, programy prezentujące historie ludzi, którzy podejmują wyzwania, by poprawić kondycję swojego organizmu oraz prowadzone przez światowej sławy ekspertów programy o tematyce medycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *