Koniec zdjęć do „Kontroli 2”, premiera w grudniu w serwisie Player.pl

Zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu „Kontroli”, serialu Player Original, którego premiera odbędzie się w serwisie 21 grudnia br. W rolach głównych Adrianna Chlebicka i Ewelina Pankowska. Do obsady nowych odcinków dołączyli między innymi Adrianna Biedrzyńska, Dorota Stalińska oraz Jędrzej Hycnar.

 

„Kontrola” to serial autorstwa Nataszy Parzymies, studentki Warszawskiej Szkoły Filmowej, który do tej pory obejrzano ponad 50 milionów razy na całym świecie. Na pierwszym planie burzliwa miłość dwóch dziewczyn, a w tle studenckie życie, współczesna Warszawa i nieprzespane noce pełne wielkich emocji i wyznań.

W nowym sezonie los ponownie krzyżuje drogi Natalii i Majki – dziewczyn, dla których przypadkowe spotkanie okazało się przełomowe i dało początek młodzieńczej miłości, spontanicznej i burzliwej. Teraz, kiedy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, w ich życiu nadchodzi moment refleksji i podsumowań. Natalia mierzy się z zawirowaniami w długoletnim związku, Majka z kolei jest tuż przed wyjazdem na semestr do Hiszpanii. Mimo to, postanawiają zawalczyć o swoje szczęście.

Dopiero po zakończeniu zdjęć w pełni poczułam jak duży i ważny będzie ten projekt. Nie przychodziliśmy tylko do pracy, ekipa stała się jedną wielką rodziną i każdy dał z siebie milion procent, więc nie mogę się doczekać momentu, w którym widzowie będą mogli obejrzeć to milion procent na ekranie.komentuje Natasza Parzymies, twórczyni serialu.

Adrianna Biedrzyńska, Dorota Stalinska oraz Jędrzej Hycnar dołączają do obsady

W kontynuacji popularnego serialu widzowie w głównych rolach zobaczą Adriannę Chlebicką (Natalia), Ewelinę Pankowską (Majka), Jędrzeja Hycnara (Kacper), Michalinę Robakiewicz (Paulina), Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek), Annę Krotoską (matka Natalii), Adriannę Biedrzyńską (matka Pauliny), Dorotę Stalińską. Gościnnie pojawią się również Dorota Segda, Magdalena Boczarska, Katarzyna Gniewkowska, Cezary Żak oraz Agata Różycka.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Natasza Parzymies, a realizuje Natalia Grzegorzek z Koskino. Producentem ze strony TVN i Player.pl jest Marta Pasławska. Za zdjęcia odpowiada Filip Pasternak.

„Kontrola 2” – koniec zdjęć

W ostatnich dniach zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu produkcji. Prace na planie do nowych odcinków rozpoczęły się na początku września. Seria licząca osiem odcinków trafi do Playera 21 grudnia br., pierwszy sezon „Kontroli” dostępny jest w serwisie od września.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *