Internet & Gry - Reklama

Kontroler Bezprzewodowy Xbox w wersji soczyście różowej – Deep Pink już dostępny

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników Walentynek: dosłownie przed chwilą na Xbox Wire ogłoszono, iż od jutra – 31 stycznia br. – dostępny nowy wariant kolorystyczny kontrolera bezprzewodowego Xbox o nazwie Deep Pink. 

 

Trafi on do sprzedaży na terenie Polski, Niemiec, Francji, Skandynawii, krajów Beneluksu, Hiszpanii oraz Włoch w sugerowanej cenie detalicznej 289 zł.

Kontroler w nowej odsłonie przeniesie rozgrywkę każdego fana gamingu na nowy poziom – możliwe, że również ten uczuciowy. To idealne akcesorium do sparowania z konsolami XSX|S, PC-tem, smartfonem lub do przekazania drugiemu graczowi.

Wyposażono go we wszystkie opcje kontrolerów obecnej generacji, jak szybkie parowanie, szybki dostęp, przełączanie między urządzeniami, a także łączenie z iOS poprzez Bluetooth. Posiada również opcję przechwytywania i udostępniania zawartości, jak zrzuty ekranu i nagrania za pomocą przycisku Udostępnij.

Więcej szczegółów na temat nowego kontrolera znaleźć można pod adresem: https://www.xbox.com/accessories/controllers/xbox-deep-pink-wireless-controller

Jego fotografie dostępne są pod tym łączem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *