MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Kontynuacje hitów wiosną w TTV

TTV to dynamicznie rozwijająca się telewizja, od siedmiu lat obecna na polskim rynku. Konsekwentna polityka programowa jest doceniani a przez widzów i sprawia, że TTV z sezonu na sezon bije kolejne rekordy oglądalności.

 

W 2018 roku TTV otrzymała tytuł „Telewizji Roku” przyznany przez branżowy magazyn Media & Marketing Polska. Stacja ma swój niepodrabialny charakter i nie boi się eksperymentować. W swoich programach TTV prezentuje rzeczywistość, której bohaterami są zarówno charyzmatyczne osobowości, jak i zwykli ludzie w codziennych i niecodziennych sytuacjach.

Na wiosnę 2019 roku, oprócz nowości, TTV przygotowała nowe sezony popularnych produkcji. Już 18 lutego na antenę wrócą bohaterowie „Googlebox. Przed telewizorem”, a 28 lutego – „Królowe życia”. Wiosną zobaczymy także kolejne sezony popularnych programów: „Dżentelmeni i wieśniacy”, „Usterka”, „Zamiana żon” czy „DeFacto”.

Przed nami także drugi sezon „Drugiej twarzy”, w którym zespół ekspertów – Karolina Gilon, Malwina Wędzikowska, Marcin Tyszka oraz Łukasz Urbański – będzie pomagać ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. W dziewiątym już sezonie „Ostrego cięcia”, którego premiera jest już 27 lutego, Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt odwiedzą te salony fryzjerskie w całej Polsce, które wymagają natychmiastowej rewolucji. Z kolei Przemek Kossakowski znajdzie się w samym sercu Indii w trzecim etapie“Wtajemniczenia”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *