PolecaneTelevio

Korzystaj bezpłatnie z 3 dodatkowych kanałów Premium w majowym prezencie od Televio

Platforma telewizyjna Televio dodała do oferty BASIC 3 dodatkowe kanały PREMIUM. Subskrybenci pakietu mogą korzystać z nowych kanałów aż do końca maja.

 

Telewizja internetowa Televio przygotowała dla subskrybentów pakietu BASIC prezent na majówkę. Użytkownicy będą mieli okazję bezpłatnie przetestować stacje telewizyjne, które tradycyjnie dostępne są wyłącznie w ofercie FAMILY i PREMIUM. Promocja obejmuje 3 kanały należące do grupy medialnej Viasat i telewizji Polsat, czyli Viasat History, Viasat Nature, Viasat Explore.

Stacje zostały już dodane do pakietu BASIC, a widzowie mogą odtwarzać je do końca maja całkowicie za darmo, korzystając przy tym z dodatkowych funkcji, jak opcja oglądania audycji wstecz lub możliwość nagrywania programów.

Sprawdź kanały w majowej ofercie Televio

Kanały, które Televio udostępnia subskrybentom oferty BASIC to prawdziwa perełka dla osób ciekawych świata, spragnionych wiedzy i poszukujących przygód.

Polsat Viasat History – Kanał prezentuje na antenie programy i seriale dokumentalne o tematyce historycznej, m.in. „Tajemnice morderstw sprzed wieków” czy „Wikingowie: zaginione królestwo”.

Polsat Viasat Nature – Stacja transmituje na antenie programy dokumentalne o zwierzętach, dzikiej przyrodzie, rezerwatach przyrody i innych tematach związanych z naturą i ochrona środowiska. W ramówce znajdują się takie tytuły jak „Dzika Kanada”, „Nasza tajemnicza planeta” lub „Odyseja zwierząt”.

Polsat Viasat Explore – Kanał transmituje dokumenty i programy rozrywkowe o różnej tematyce. Znaleźć tu można aktualne odkrycia naukowe i technologiczne, a także inspirujące historie o ludziach, w tym na przykład „Drwal z Vancouver Island”.

Dodatkowe kanały będą dostępne w pakiecie BASIC do 31 maja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *