Kosmiczna wyprawa w nowych odcinkach „Pory na przygodę”

Wiosna to idealna pora na powrót do Krainy Ooo. Finn, Jake i inni bohaterowie „Pory na przygodę” są już gotowi na kolejne, fascynujące przygody. Tym razem para przyjaciół będzie miała okazję m.in. zabawić się w detektywów i łowców potworów. Zwiedzą również sąsiednią planetę – Marsa. 

 

 

W nowych odcinkach „Pory na przygodę” Finn będzie świętował swoje siedemnaste urodziny. Na zorganizowane przez Królewnę Balonową przyjęcie wtargnie niezapowiedziany gość – tajemniczy Zielony Rycerz. Nieznajomy zaproponuje jubilatowi potężny przedmiot, ale tylko pod warunkiem, że Finn poradzi sobie z kilkoma wyzwaniami. Innym razem członkowie Bananowej Straży będą padać ofiarą niebezpiecznego stwora. Królewna rozkaże Finnowi wytropienie i pozbycie się szkodliwej kreatury.

Para głównych bohaterów zostanie również poproszona o zajęcie się sprawą rzekomego ducha, który nawiedza biuro detektywistyczne. Finn i Jake będą musieli się wykazać sprytem i pomysłowością, aby odkryć prawdę o tym zjawisku. Żądza przygód w końcu zaprowadzi bohaterów na Marsa, gdzie przejdą wymagające próby postawione przed nimi przez króla całej planety.

Premiera nowych odcinków „Pory na przygodę” w Cartoon Network w sobotę 5 maja. Emisja w każdą sobotę o 8:45

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.