MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Kossakowski z nowym programem na wiosnę w TTV

Wiosną Przemek Kossakowski powróci na antenę TTV z nowym programem. W serii „KOSSAKOWSKI. WTAJEMNICZENIE” będzie​ fascynować się tym, co nieznane i skryte na pierwszy rzut oka.

 

 

 

Wyruszy w podróż, z której nie  ma odwrotu. Premierowa, telewizyjna seria prowadzącego to krok dalej w poszukiwaniach tajemniczych inicjacji, dawnych rytuałów, niezwykłych uzdrowicieli i szamanów.  W czasach, kiedy wszyscy już wszystko widzieli i wszędzie byli, Kossakowski dotrze  do miejsc odciętych od świata.

Na własnej skórze sprawdzi skuteczność szamańskich obrzędów i zabiegów medycyny niekonwencjonalnej m.in. z Kolumbii, Peru, Syberii, Mongolii czy Beninu. Dowie się, jakie tajemnice skrywają współczesne praktyki szamańskie i co z tym wspólnego ma np. niedozwolona w Europie, a często stosowana w Amazonii  halucynogenna ayahuaska. Zweryfikuje, jaką moc ma bieganie nago w temperaturze minus 40 stopni po syberyjskiej wiosce. Sprawdzi, jakie jest uzdrawiające działanie krwi wielbłąda czy głowy węża.

PREMIERA:  MARZEC 2018

Przemek Kossakowski – frontman telewizji TTV, cieszy się rosnącą popularnością, a jego programy osiągają wysokie wyniki oglądalności: „Kossakowski. Być jak..” 11-11 (AMR 286k) oraz „Kossakowski. Inicjacja” 19-03 (AMR 245k).

Miniony rok  TTV podsumowała rekordowo, wyznaczając silnie wzrostowy trend stacji. Od marca 2017 jej miesięczny wynik utrzymuje się powyżej 2%. W 2017 roku w grupie komercyjnej SHR wyniósł 2,3%, co oznacza 17% wzrostu udziału w rynku rok do roku. W efekcie TTV umacnia swoje miejsce w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych kanałów telewizyjnych w Polsce!

Duży wpływ na sukces anteny ma ramówka, która swą różnorodnością przyciąga coraz więcej widzów. W 2017 roku wśród najchętniej oglądanych programów znalazły się „Uwaga! Po Uwadze” 13-11 (AMR 401k), „Damy i wieśniaczki.PL” 03-08 (AMR 374k), oraz „Googlebox” 05-06 (AMR 355k).

Dane: NAM, SHR%, AMR, A16-49, 2016 vs.2017, 06.00-25.59.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *