PolsatZapowiedzi TV

Koty, wino i wielki przekręt w VOD

Król komedii rządzi! Machulski powraca, a wraz z nim komedia “Volta” z mistrzem kombinowania Andrzejem Zielińskim, tytułowym Voltą i Olgą Bołądź, godną rywalką głównego bohatera, tyle że w spódnicy. Kolejna propozycja, to jeden z najbardziej kasowych dokumentów w historii kina.

Piękny, ciepły i uroczy film o stambulskich kotach, który podbił serca publiczności na całym świecie: “Kedi – sekretne życie kotów”. Naturalne, prawdziwe, emocjonujące chwile odnajdziemy w czułym i pełnym miłości filmie obyczajowym “Nasz najlepszy rok”. Na deser duża porcja mocnych wrażeń w towarzystwie Bartłomieja Topy i Julii Kijowskiej w rewelacyjnym kryminale “Sługi boże”.

Volta

Volta to prawdziwy “kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości.

Kedi – sekretne życie kotów

Stambuł to miasto z sięgającą tysięcy lat historią i jedyne najprawdziwsze kocie imperium. Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to indywidualności, które są przewodnikami po mieście.

Nasz najlepszy rok

Słodko-gorzka opowieść o miłości, rodzinnych perypetiach, przewrotności losu
i drobnych przyjemnościach, rozgrywająca się w płynącej winem Burgundii. Juliette jest młoda, pracowita i pełna energii, ale nie spodziewała się, że to właśnie na jej barki spadnie ciężar prowadzenia starej, podupadającej rodzinnej winnicy. Żeby przywrócić ją dawnej świetności, musi nie tylko na nowo poukładać rodzinny interes, ale i swoje życie.

Sługi boże

Z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się młoda Niemka. Śledztwo prowadzi doświadczony komisarz Warski (Bartłomiej Topa). Ku jego niezadowoleniu do sprawy zostaje przydzielona także Ana Wittesch (Julia Kijowska) – niemiecka policjantka o polskich korzeniach. Warski nie wie, że Ana przyjechała do Wrocławia prowadzić jeszcze inne, tajne dochodzenie. Zanim zagadka zostanie rozwiązana komisarz Warski i Ana Wittesch muszą nauczyć się współpracować i wzajemnie sobie zaufać. Tymczasem z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się kolejna dziewczyna…

Filmy dostępne są w ofercie Wypożyczalni VOD do 16 lutego 2018 r.

Pełna oferta Wypożyczalni VOD >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *