MediaZapowiedzi TV

„Królik Bugs: nowe konstrukcje” Premiera serialu w Cartoonito

Łap za kask i zapnij pas z narzędziami – ekipa zwariowanych budowlańców podąża do miasta! Cartoonito zaprasza na premierowy serial „Królik Bugs: nowe konstrukcje”. Bugs, Lola, Daffy, Porky i Tweety pomagają mieszkańcom miasteczka budując fantastyczne, elastyczne i zakrzywiające prawa fizyki konstrukcje. Zrobienie nowego ekscytującego toru wyścigowego, tworzenie największego na świecie deseru lodowego dla Taza – żadne zadanie nie jest zbyt trudne dla tej zwariowanej ekipy!
Premiera 24 kwietnia o 16:00 w Cartoonito.

 

Serial łączy szalony humor slapstickowej komedii z ikonicznymi postaciami. Premierowa produkcja „Królik Bugs: nowe konstrukcje” oferuje rodzicom szansę na pokazanie pociechom swoich ulubionych postaci z dzieciństwa – Bugsa, Loli i reszty ferajny ze „Zwariowanych Melodii” – i zapewnia edukacyjną ramę.

Serial będzie inspirować dzieci do tworzenia własnych wyobrażonych budowli, pomagając im w praktykowaniu podstawowych umiejętności, takich jak autoekspresja, rozwiązywanie problemów, współpraca czy komunikacja. Serial ma jedną myśl przewodnią: jeżeli możesz to sobie wyobrazić, możesz to zbudować!

W premierowych odcinkach ekipa specjalistów od budowy otrzyma zadanie skonstruowania mostu nad płynącą rzeką makaronu! Zawadiackim bohaterom trudno skupić się na pracy w tak niecodziennych warunkach – zaczną szalone harce. Innym razem mieszkańcy poproszą ich o wybudowanie toru wyścigowego. Ale postaci będą musiały również ścigać się z czasem, bo zawody już tuż-tuż! Budowy nie ułatwia im Daffy. Kaczor zaburzy plan pracy, a wszystko to przez jego wielką miłość do rywalizacji i prześcignięcia innych postaci.

Dołącz do zwariowanej ekipy, aby uczestniczyć w jednych z najbardziej zwariowanych prac budowlanych!

Premiera w poniedziałek 24 kwietnia o 16:00 w Cartoonito

Oglądaj codziennie o 16:00 w Cartoonito

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *