DVB-TMediaTVN Discovery Polska

„Królowe życia” powracają ze wzmocnionym składem!

„Królowe życia” powracają ze wzmocnionym składem! Premiera serii od 26 sierpnia w TTV, odcinki w czwartki i piątki o godz. 22:05 i 22:30.

 

Barwne perypetie bohaterów „Królowych życia” to zawsze mała, zdrowa dawka przyjemności i zarazem zapowiedź weekendu! W 11. sezonie programu spotkania z bohaterami i ich szalonymi przygodami na antenie TTV w czwartek i piątek o godz. 22:05 i 22:30.

W nowej serii programu spora rewolucja – do królewskiej paczki Dagmary, Kasi, Izy, Ani, Damiana oraz Leona, dołączą dwie nowe osobowości. Po raz pierwszy w formacie pojawi się król życia – Arek „Megakot” Kocik, przedsiębiorca z branży budowlanej, miłośnik pięknych kobiet, mody oraz samochodów, zarówno starych jak i tych najnowszej generacji. Niekończące się pokłady energii lubi przeznaczać na organizowanie imprez, a jego ulubione: „Beng beng!” widzowie na pewno usłyszą nieraz!

Widzowie poznają też nową królową. Pochodząca spod Kielc, Ola to dynamiczna mama, żona i bizneswoman. Ta miłośniczka luksusu swoje życie dalekie od przeciętności wiedzie u boku męża, pieszczotliwie nazywanego „Tygryskiem” oraz 6-letniej córeczki. I podobnie jak Dagmara jest zakochana w gorącym klimacie Egiptu, gdzie mają swój drugi dom.

Emisja premierowych odcinków od 26 sierpnia w czwartki i piątki o godz. 22:05 w TTV. Seria dostępna będzie również w serwisie Player.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *