Kryminalny Escape Room CBS Reality i Cyfrowego Polsatu promujący najnowszą polską produkcję własną „DNA polskich zbrodni”

Z okazji zbliżającej się premiery kryminalnej serii dokumentalnej „DNA polskich zbrodni”, w najbliższych dniach w Warszawie i Krakowie pojawi się Kryminalny Escape Room CBS Reality. Gra, która będzie w nim dostępna dla wszystkich chętnych, została przygotowana przez gospodarzy nowej serii CBS Reality – autorkę powieści kryminalnych Joannę Opiat-Bojarską i youtubera Marcina Myszkę. Partnerem akcji jest Cyfrowy Polsat, w którym kanał CBS Reality dostępny jest w telewizji satelitarnej i kablowej w technologii IPTV na pozycji 82.

 

 

 

 

Mobilny Escape Room CBS Reality i Cyfrowego Polsatu pojawi się w dwóch miejscach
w Polsce: przed wejściem do centrum handlowego Plac Unii City Shopping w dniach 11-19 października oraz w ramach 23. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie w dniach
24-27 października. Pokój zagadek jest częścią kampanii marketingowej promującej drugą polską produkcję kanału CBS Reality – „DNA polskich zbrodni”.

Escape Room CBS Reality i Cyfrowego Polsatu to niezwykły mobilny kontener, w którym na
15 metrach kwadratowych industrialnej przestrzeni udało się zmieścić to wszystko, co pomaga policjantom w śledztwie: tablicę ze zdjęciami zamieszanych w sprawę i powiązaniami między nimi, materiały wideo z rekonstrukcją zdarzeń, dokumenty, a nawet magazyn policyjnych dowodów. Uczestnicy w ciągu zaledwie 20 minut będą musieli zmierzyć się z dwiema sprawami kryminalnymi: zaginięciem nastolatki i samobójstwem policjantki. Jednorazowo udział w grze może wziąć maksymalnie 5 osób.

Scenariusz gry napisała jedna z najpopularniejszych polskich autorek kryminałów – Joanna Opiat-Bojarska. Właśnie ukazał się trzeci tom stworzonej przez nią serii „Kryształowi” ukazującej prawdę o polskiej policji. W pokoju zagadek pojawią się także podpowiedzi dla graczy specjalnie nagrane przez Marcina Myszkę, youtubera specjalizującego się
w tematyce kryminalnej, autora kanału Niediegetyczne i podcastu Kryminatorium.

Mobilny Escape Room CBS Reality i Cyfrowego Polsatu powstał specjalnie z okazji zbliżającej się premiery drugiej polskiej produkcji kryminalnej CBS Reality – „DNA polskich zbrodni” (premiera 18.11). Gospodarzami programu są Joanna Opiat-Bojarska i Marcin Myszka. Każdy z 10 odcinków serii będzie poświęcony jednej sprawie kryminalnej, która wydarzyła się
w Polsce w ciągu ostatnich kilku lat. Prowadzący przedstawią widzom wydarzenia krok po kroku, skupiając się na wszystkich istotnych szczegółach, a także przyjrzą się metodom pracy policji i techników kryminalnych, które doprowadziły do rozwiązania sprawy.

Kryminalny Escape Room CBS Reality jest jednym z elementów działań marketingowych promujących naszą drugą polską produkcję własną – „DNA polskich zbrodni”. mówi Jolanta Kasparek, Dyrektorka Programowa CBS Europa i CBS Action Polska Postanowiliśmy wyjść do naszych odbiorców, pokazać się w przestrzeni miejskiej Warszawy i Krakowa i zaproponować wszystkim zainteresowanym coś, z czym nie mają do czynienia na co dzień. Wizyta w mobilnym pokoju zagadek jest wyjątkową okazją, by choć na chwilę wcielić się w rolę śledczych prowadzących dochodzenie. Jesteśmy przekonani, iż taka forma promocji naszego serialu zachęci widzów do śledzenia serii, a sama zabawa w pokoju zagadek będzie nie lada gratką dla wszystkich fanów kryminałów.

WARSZAWA

Mobilny Escape Room jest czynny w dniach 11-19 października:

  • W dni powszednie i soboty w godz. 10:00-18:00
  • We wtorek 15.10. w godz. 13:00-18:00

Escape Room stanie przed głównym wejściem do Placu Unii City Shopping, ul. Puławska 2
w Warszawie.

KRAKÓW

  1. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Mobilny Escape Room jest czynny:

  • 10. w godzinach 10:00-17:00
  • 25-26.10. w godzinach 10:00-19:00
  • 10. w godzinach 10:00-17:00

Escape Room stanie przed Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO

  1. Galicyjska 9

31-586 Kraków

Udział w grze jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *