Radio

Krzysztof Grobela zarządza Regionem Zachodniopomorskim

Krzysztof Grobela objął stanowisko dyrektora regionalnego w Szczecinie i zarządza Regionem Zachodniopomorskim. Podlegają mu biura sprzedaży Grupy Radiowej Time w Szczecinie, Koszalinie, Szczecinku, Zielonej Górze, Gorzowie i Żarach.

 

Krzysztof Grobela odpowiada za realizację strategii sprzedażowej w następujących stacjach Grupy Radiowej Time: Radio ESKA Szczecin, Radio WAWA Szczecin, Radio Plus Szczecin, Radio ESKA Koszalin, Radio Plus Koszalin, Radio ESKA Gorzów, Radio GO Gorzów, Radio ESKA Zielona Góra, Radio ESKA Szczecinek i Radio ESKA w Żarach. W strukturze Biura Reklamy TIME SA podlega Mariuszowi Szusterowi, zastępcy dyrektora handlowego ds. sprzedaży bezpośredniej. W ostatnim czasie stanowisko dyrektora regionalnego w Szczecinie było nieobsadzone.

Krzysztof Grobela związany jest z branżą medialną od 15 lat. Karierę zawodową zaczynał w dziale sprzedaży bezpośredniej Radia Złote Przeboje (Grupa Radiowa Agory). W 2007 roku dołączył do zespołu sprzedaży TVN, w którym odpowiadał za sprzedaż kanałów telewizyjnych, należących do ITI. W latach 2008 – 2018 ponownie pracował w Grupie Radiowej Agory, zarządzając zespołem sprzedaży w Szczecinie. Koordynował i rozwijał współpracę z Klientami, dostarczając wielomediowych rozwiązań marketingowych w obszarze radia, kina, Internetu, kreacji i produkcji audio-video oraz projektów niestandardowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *