DVB-TMediaZapowiedzi TV

Krzysztof Hanke w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”

Stałym bywalcem i przyjacielem serialowego „Lombardu” jest Zefel, który pojawia się w nim regularnie od 4. sezonu. W pełnego energii, wesołego trębacza z Górniczej Orkiestry Dętej wciela się Krzysztof Hanke. W 7. sezonie znów go zobaczymy! Wystąpi w dwóch odcinkach – 350 (premiera w TV Puls 16 listopada) oraz w 359 (premiera w TV Puls 27 listopada), który będzie jednocześnie ostatnim odcinku sezonu 7. – pełnym zaskakujących zwrotów akcji i niespodzianek.

 

W odcinku 350 nieoczekiwanie w lombardzie zjawia się Zefel, który umówił się na wieczór z „kamratami”. Do wspólnego świętowania weseli Ślązacy zapraszają Hofera (Rafał Cieluch), dla którego przygoda ta okaże się bolesna w skutkach…

Po niedługim czasie, w odcinku 359, Zefel znów odwiedza lombard, tym razem jednak w nastroju nie do żartów. Wszystko przez kradzież, jaka miała miejsce w autokarze, którym jechał ze Śląska. Podróżni potracili cenne rzeczy z walizek, a sprawa jest tym bardziej podejrzana, że walizki były zamknięte w luku bagażowym. Jakież będzie zdziwienie Zefela, kiedy okaże się, że lampa, którą wiózł na wycenę, trafiła właśnie do lombardu! Zefel poprowadzi prywatne śledztwo, którego finał dla wszystkich okaże się zaskakujący, a złodziejom – dający nadzieję na rozpoczęcie wszystkiego od nowa.

„Lombard. Życie pod zastaw” to hitowa produkcja Telewizji Puls i Studia A ze Zbigniewem Buczkowskim w głównej roli. Serial cieszy się ogromną popularnością – na początku bieżącego roku otrzymał od widzów trzecią z rzędu Telekamerę „Tele Tygodnia”. Piękny jubileusz świętował na gali również Henryk Gołębiewski, który z okazji 50-lecia od debiutu na ekranie otrzymał Nagrodę Specjalną Telewizji Puls. Aktor wciela się w „Lombardzie” w jedną z bardziej lubianych przez widzów postaci – Ziutka.

W serialu regularnie pojawiają się też znani goście – do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Katarzyna Pakosińska, Paweł Nastula, Radek Liszewski z zespołu „Weekend”, Aleksander Doba, Michał Wiśniewski, Bartek Marszałek, Tomasz „Niecik” i Kabaret z Konopi. W 7. sezonie, który obecnie można oglądać, do obsady dołączyła Małgorzata Rożniatowska w roli stałej klientki Filomeny. W jednym z odcinków zagrał też Bogdan Kalus.

Premiery odcinków codziennie od poniedziałku do piątku o 19:00, powtórki o 18:00 oraz podczas sobotnich maratonów. Tylko w TV Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *