Krzysztof Ibisz gospodarzem finałów Ultraligi! (wideo)

Tego Pana z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Popularny prezenter Telewizji POLSAT poprowadzi ostatnie mecze fazy pucharowej. W swoim portfolio ma już takie produkcje jak „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz własny program „Demakijaż”. Tym razem zobaczymy go w roli gospodarza finałów Ultraligi, które zaczynają się 27 sierpnia.

 

 

Ultraliga przyciąga nie tylko najlepszych graczy League of Legends w Polsce, ale i także najbardziej znanych prezenterów. Najpierw mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe poprowadził dla nas Maciej Dowbor, a teraz w roli prowadzącego najważniejszych spotkań drugiego sezonu Ultraligi zobaczymy Krzysztofa Ibisza. Podczas fazy finałowej będzie zapowiadać poszczególne spotkania oraz przeprowadzi wybrane wywiady pomeczowe.

 

 

Ogromną radość sprawia nam docieranie się światów esportu i szeroko pojętego showbiznesu, a Krzysztof Ibisz otwierający finały Ultraligi będzie idealnym podsumowaniem drogi, którą przeszliśmy od startu Ultraligi. Scena esportowa potrzebuje kooperacji udowadniających, że transmisje esportowe nie są zamkniętą rozrywką na wyłączność dla entuzjastów gier komputerowych, a miejscem gdzie prawdziwe sportowe emocje spotykają się z największym rozrywkowym fenomenem XXI wieku – mówi Bartosz Pawlik, dyrektor Polsat Games.

Mały finał pomiędzy drużynami devils.one i Illuminar Gaming zobaczymy 27 sierpnia o godzinie siedemnastej. Dzień później o tej samej porze zwycięzca tej potyczki zmierzy się z Rouge Esports Club. Oglądajcie Ultraligę równolegle w telewizji na kanale Polsat Games oraz w Internecie na platformach IPLA, Twitch.tv i YouTube. Oba spotkania finałowe zostaną rozegrane w systemie best of 5, czyli do trzech wygranych. Dwie najlepsze drużyny Ultraligi będą reprezentować Polskę na europejskim turnieju EU Masters.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *