MediaPolsatZapowiedzi TV

Krzysztof Ibisz prowadzącym „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Prezenter Polsatu w świątecznym odcinku show w piątek 18 grudnia o godz. 20:00. Szczytny cel, jaki przyświeca programowi „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jednoczy wokół niego rozmaite postaci związane ze stacją. W specjalnej odsłonie z największymi przebojami bożonarodzeniowymi prowadzącym został Krzysztof Ibisz, który u boku Macieja Dowbora zastąpił Piotra Gąsowskiego.

 

Związany od lat z Telewizją Polsat Krzysztof Ibisz w swojej dotychczasowej karierze prowadził wiele programów, koncertów oraz innych wydarzeń. Gościnny udział w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to jednak nowe wyzwanie, bo specyficzne poczucie humoru Piotra Gąsowskiego jest trudne do podrobienia. W duecie z popularnym prezenterem – niezawodny Maciej Dowbor.

Wspomniany Piotr Gąsowski z prowadzącego stał się jurorem, a razem z nim za oceny występów podjęły się: Przewodnicząca Rady Fundacji Polsat – Małgorzata Nawrocka oraz obecna w jury od początku programu Małgorzata Walewska.

Specjalna odsłona show poświęcona jest największym przebojom, bez których wielu z nas nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia. Do ich wykonania zostali zaproszeni zwycięzcy i uczestnicy poprzednich edycji show: Katarzyna Skrzynecka, Ewelina Lisowska, Czadoman, Gosia Andrzejewicz, Stefano Terrazzino, Adam Strycharczuk, Katarzyna Dąbrowska, Filip Lato i Marek Kaliszuk. Wszystko to dla podopiecznych Fundacji Polsat, której zwycięzca przekaże aż 100 tysięcy złotych!

Odcinek specjalny „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” 18 grudnia w piątek o godz. 20:00 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *