Książki "Atlas ptaków Polski" i płyta CD "Odgłosy ptaków" z "Gazetą Wyborczą"

W najbliższy wtorek i środę, 16 i 17 maja br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić dwie części „Atlasu ptaków Polski”, a w czwartek, 18 maja br. również płytę CD „Odgłosy ptaków”, która będzie uzupełnieniem atlasów.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
„Atlas ptaków Polski” to bogato ilustrowany przewodnik. W każdej części miłośnicy przyrody znajdą ponad 90 opisów gatunków ptaków wraz z ich rycinami oraz zaznaczonym miejscem występowania na terenie Polski. Książka powstała z myślą o tych, którzy pragną poznać ptaki występujące na terenie Polski lub zaczynają się nimi interesować. Na pewno będzie przydatna w trakcie wędrówek po parkach krajobrazowych czy narodowych, a także podczas zwykłych spacerów po lasach i łąkach. W „Atlasie” zaprezentowano mnóstwo informacji, m.in. o siedliskach, wędrówkach czy gniazdowaniu oraz ciekawostki dotyczące wybranych gatunków.
W czwartek, 18 maja br. do kupienia z „Gazetą Wyborczą” będzie płyta CD z nagraniami odgłosów ptaków, będąca uzupełnieniem atlasów. Znajdzie się na niej prawie 55 nagrań, które pozwolą na rozpoznanie konkretnych gatunków na spacerze lub na wycieczce.
Cena „Gazety Wyborczej” z każdą z książek to 12,99 zł.
Cena „Gazety Wyborczej” z płytą to 9,99 zł.
Wydania „Gazety Wyborczej” z „Atlasami ptaków” oraz płytą CD „Odgłosy ptaków” wspiera promocja w stacjach telewizyjnych (TVN, Polsat oraz stacje tematyczne) oraz autopromocja. Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadał Starlink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *