Prasa - Ksiązka

Książki "Atlas ptaków Polski" i płyta CD "Odgłosy ptaków" z "Gazetą Wyborczą"

W najbliższy wtorek i środę, 16 i 17 maja br. razem z “Gazetą Wyborczą” będzie można kupić dwie części “Atlasu ptaków Polski”, a w czwartek, 18 maja br. również płytę CD “Odgłosy ptaków”, która będzie uzupełnieniem atlasów.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
„Atlas ptaków Polski” to bogato ilustrowany przewodnik. W każdej części miłośnicy przyrody znajdą ponad 90 opisów gatunków ptaków wraz z ich rycinami oraz zaznaczonym miejscem występowania na terenie Polski. Książka powstała z myślą o tych, którzy pragną poznać ptaki występujące na terenie Polski lub zaczynają się nimi interesować. Na pewno będzie przydatna w trakcie wędrówek po parkach krajobrazowych czy narodowych, a także podczas zwykłych spacerów po lasach i łąkach. W „Atlasie” zaprezentowano mnóstwo informacji, m.in. o siedliskach, wędrówkach czy gniazdowaniu oraz ciekawostki dotyczące wybranych gatunków.
W czwartek, 18 maja br. do kupienia z „Gazetą Wyborczą” będzie płyta CD z nagraniami odgłosów ptaków, będąca uzupełnieniem atlasów. Znajdzie się na niej prawie 55 nagrań, które pozwolą na rozpoznanie konkretnych gatunków na spacerze lub na wycieczce.
Cena „Gazety Wyborczej” z każdą z książek to 12,99 zł.
Cena „Gazety Wyborczej” z płytą to 9,99 zł.
Wydania „Gazety Wyborczej” z „Atlasami ptaków” oraz płytą CD „Odgłosy ptaków” wspiera promocja w stacjach telewizyjnych (TVN, Polsat oraz stacje tematyczne) oraz autopromocja. Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadał Starlink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *