Prasa - Ksiązka

Książki „Ptaki Polski. Atlas z kalendarzem obserwatora” z „Gazetą Wyborczą”

W środę, 15 maja br. oraz w czwartek, 16 maja br. wraz „Gazetą Wyborczą” ukażą się dwie wyjątkowe książki z kalendarzem obserwacji ptaków, z których czytelnicy dowiedzą się m.in. jak rozpoznać poszczególne ich gatunki oraz kiedy i gdzie można je obserwować.

 

Książki „Ptaki Polski. Atlas z kalendarzem obserwatora”, której pierwszą część będzie można kupić wraz ze środowym wydaniem dziennika, a drugą – z czwartkowym, są praktycznymi poradnikami dla wszystkich obserwatorów ptaków. Lektury ułatwią czytelnikom tę czynność oraz wskażą charakterystyczne cechy każdego ptaka. Dodatkowo w każdej książce znajduje się alfabetyczny kalendarz, który prezentuje najlepsze okresy w roku do obserwacji każdego z gatunków.

Środowy oraz czwartkowy numer „Gazety Wyborczej” z pojedynczą książką „Ptaki Polski. Atlas z kalendarzem obserwatora” kosztować będzie 12,99 zł. Oba wydania wspiera kampania promocyjna prowadzona w telewizji (Polsat, TVN, stacje tematyczne), w internecie (Google, YouTube, Facebook, Instagram), a także autopromocja prowadzona na łamach „Gazety Wyborczej” oraz w serwisie Wyborcza.pl. Działania przygotował i zaplanował zespół promocji „Gazety Wyborczej”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *