Prasa - Ksiązka

Księżna Diana z synami na okładce wrześniowych "Wysokich Obcasów Extra" z audiobookiem

Okładkowym tematem najnowszego numeru “Wysokich Obcasów Extra”, który ukaże się w czwartek, 17 sierpnia br., jest brytyjska rodzina królewska i wspomnienie o księżnej Dianie. Wydanie będzie można również kupić z audiobookiem “Jadę sobie. Azja. Przewodnik dla podróżujących kobiet”.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

We wrześniowym numerze „Wysokich Obcasów Extra” redakcja wspomina księżną Dianę w dwudziestą rocznicę jej śmierci i tłumaczy, jak Lady Di zmieniła brytyjską rodzinę królewską oraz dlaczego nazwano ją „królową ludzkich serc”.

Ponadto w numerze czytelnicy znajdą m.in. rozmowę Michała Nogasia z językoznawczynią Katarzyną Kłosińską o tym, co polityka robi z językiem oraz wywiad z kardiochirurgiem prof. Andrzejem Bochenkiem o wolności życia i zniewoleniu lekarza. W cyklu „Herstory” będą mogli zapoznać się z fascynującą historią Katarzyny Jagiellonki.

Wrześniowy numer będzie można kupić z audiobookiem Marzeny Filipczak „Jadę sobie. Azja. Przewodnik dla podróżujących kobiet”, w wykonaniu Marii Peszek, w cenie 9,99 zł. Autorka książki w barwny sposób opowiada o swoich podróżach i ludziach spotkanych po drodze, a oprócz tego daje cenne rady i wskazówki dla kobiet, które chciałyby tak jak ona wyjechać w samodzielną podróż.

Wydanie będzie promowane w internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook), w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, tygodnik „Polityka”, miesięcznik „Cztery Kąty”, miesięcznik „Kuchnia”), w kinie Atlantic, na nośnikach reklamy wewnętrznej (pokładach czarterowych linii lotniczych Small Planet Airlines) oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej. Działania reklamowe przygotował dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *