Sieci kabloweSport w TV

KSW 42 w TOYA

3 marca na 42. Gali KSW dojdzie do kolejnego pojedynku Mameda Khalidova. Abonenci TOYA oraz sieci partnerskich, do których dociera telewizyjna oferta cyfrowa, będą mieli możliwość obejrzenia Gali na żywo w systemie PPV.

W łódzkiej Atlas Arenie wydarzeniem wieczoru będzie z pewnością pojedynek mistrzów KSW – Mameda Khalidova i gwiazdy kategorii półciężkiej Tomasza Narkuna. Pasjonująco zapowiada się także walka w kategorii do 84 kg. Do klatki wejdą: ulubieniec publiczności, Michał Materla i debiutujący na KSW Brytyjczyk, Scott Askham.

W pozostałych walkach zobaczymy między innymi Mateusza Gamrota i Łukasza Jurkowskiego. Z kolei w południowoamerykańskim starciu o pas kategorii muszej Brazylijka Ariane Lipski zmierzy się z Argentynką Silvaną Gomez Juarez.

Gala będzie dostępna zarówno w jakości HD, jak i SD, na odrębnie dedykowanych kanałach – 498 i 499. Z oferty SD mogą korzystać wszyscy Abonenci telewizji cyfrowej TOYA, a z wersji HD ci, którzy posiadają co najmniej pakiet Oszczędny.

By zamówić dostęp wystarczy zadzwonić na Infolinię (42 6333 888) lub tutaj. Dla posiadaczy Odbiorników interaktywnych 3G (trzeciej generacji) istnieje możliwość wykupienia dostępu bezpośrednio przy użyciu pilota.

Cena dostępu do PPV wynosi 40 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *