MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

“Kto to wie?” wspiera Fundację TVN na Święta!

Już 10 kwietnia, w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 18:25 będzie można objerzeć świąteczny odcinek gry “Kto to wie?” z udziałem gwiazd! Na pytania Doroty Wellman odpowiedzą Katarzyna Bujakiewicz, Angelika “Andziaks” Trochonowicz, Marcin Prokop oraz Tomasz Karolak!

 

Uczestnicy będą walczyć o wygraną, którą w całości przekażą na cele charytatywne Fundacji TVN „Nie Jesteś Sam”! Zmierzą się oni w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. Po każdej części pożegnamy jednego zawodnika, zaś w finale najlepszy z nich będzie mieć szanse na wygranie nawet 20 tysięcy złotych.

Dorota Wellman ze specjalnie zaproszonymi gośćmi połączy się wirtualnie. Na pytania prosto ze swojej kanapy odpowiedzą: aktorzy Katarzyna Bujakiewicz i Tomasz Karolak, dziennikarz i prowadzący “Dzień Dobry TVN” Marcin Prokop, a także youtuberka i uczestniczka “Azji Express” Angelika “Andziaks” Trochnowicz.

Audycja powstaje na licencji “Let’s Ask America”. Za jego dystrubucję odpowiada Warner Bros. Domestic Television Distribution. Polska wersja produkowana jest w krakowskim Studio TVN Warner Bros. Discovery przy użyciu technologii XR, wykorzystującej oprogramowanie unreal.

Wyjątkowy odcinek “Kto to wie?” już w poniedziałek 10 kwietnia o godz. 18:25 w TVN i Playerze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *