“Kuchenne rewolucje”: 300. odcinek programu!

Brzeg Dolny to kilkunastotysięczne miasto leżące niedaleko Wrocławia. Wprawdzie początki ma średniowieczne, ale obecnie działają tu nowoczesne zakłady chemiczne. W budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji miejsce dla siebie znalazł lokal gastronomiczny „Wilcza 8”.

 

Jego właścicielem jest dwudziestoośmioletni Patryk. Posiadanie własnej restauracji od lat było jego wielkim marzeniem. Wcześniej całkiem nieźle poradził sobie z prowadzeniem niewielkiej cukierni. Wreszcie udało mu się przejąć sporą restaurację, ale nowe wyzwanie okazało się już nie tak słodkie.

Patryk zaczął ambitnie, serwując gościom dania z kaczki i gęsiny powyżej trzydziestu złotych. Szybko okazało się, że na tak drogie frykasy w Brzegu nie ma chętnych. Dodatkowo pandemia szybko sprowadziła właściciela na ziemię. „Wilcza 8” uprościło menu, ale na niewiele się to zdało, lokal wciąż świeci pustkami.

Problemem stało się też zarządzanie sporym zespołem. W ciągu niespełna dwóch lat Patryk aż pięciokrotnie wymienił szefa kuchni. Sam z rozbrajającą szczerością przyznaje, że trudno z nim wytrzymać, bo wtrąca się we wszystko. Czy Magdzie Gessler uda się zaprowadzić tu porządek? Znana restauratorka ma na to wilczy apetyt!

300. odcinek “Kuchennych rewolucji” już jutro o godz. 21:30 w TVN!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *