Zapowiedzi TV

Kultowe kreskówki wracają do Cartoon Network

Tego lata fani Cartoon Network będą mogli obejrzeć kultowe produkcje stacji. Na antenę powrócą m.in. „Laboratorium Dextera”, „Krowa i Kurczak” oraz „Chojrak – tchórzliwy pies”. Premiera specjalnego bloku „Cartoon Network Classics” już w poniedziałek 4 czerwca o godz. 22.00.
 

 
Cartoon Network zabiera fanów kreskówek w sentymentalną podróż i ponownie wyemituje swoje kultowe produkcje. Na antenę powrócą niezapomniane seriale autorstwa między innymi Davida Feissa, Johna R. Dilwortha i wytwórni Hanna-Barbera. W ramach specjalnego bloku „Cartoon Network Classics” widzowie spotkają plejadę popularnych postaci z genialnym Dexterem i jego nieprzewidywalną siostrą Dee Dee na czele. Zobaczyć będzie można również animowaną komedię grozy „Chojrak – tchórzliwy pies”, której tytułowy bohater nosi ludzkie cechy i zamieszkuje podejrzane pustkowie. Pojawi się też niereformowalne rodzeństwo Krowa i Kurczak, tradycyjnie w starciu z diabelnym Czerwonym i odcinki serialu „Jam Łasica”, z wysoce inteligentnym głównym bohaterem i jego kompanem Pawianem. Premiera bloku „Cartoon Network Classics” już 4 czerwca na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do niedzieli o godz. 22:00.
Dodatkowo, fani Dextera, Johnny’ego Bravo i Atomówek będą mogli spotkać swoich ulubionych bohaterów podczas eventów, które w ciągu roku będą organizowane w sieci centrów handlowych Atrium w całej Polsce. Nie zabraknie też postaci, które nieco krócej goszczą na ekranie, jak dobrze znany i uwielbiany przez publiczność Ben 10. Dla uczestników przygotowano, między innymi, takie atrakcje jak zabawa w laboratorium, fabryka kubków i koszulek, strefa gier multimedialnych i studio tatuażu. Powrót klasycznych kreskówek to wstęp do obchodów dwudziestych urodzin Cartoon Network w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *