MediaZapowiedzi TV

Kultowy serial "Slayers: Magiczni Wojownicy" w 2×2 TV (wideo)

Zapierające dech w piersiach przygody pięknej czarodziejki i dzielnego rycerza, pojmanych w labiryncie strachu i mroku!

 

Gdzieś daleko od miasta, na leśnej ścieżce, Lina zostaje okrążona przez bandytów. Nie przejmuje się tym zbytnio – jest świadoma posiadanych przez siebie magicznych mocy. Niespodziewanie pojawia się Gourry, dzielny młody rycerz, który daje bandytom nauczkę i odbiera im łupy. Szybko jednak zdaje sobie sprawę, że nie uratował pięknej księżniczki, a zwykłą dziewczynę. Mimo to, postanawia dotrzymać Linie towarzystwa.

Po dotarciu do najbliższego miasta, Lina próbuje sprzedać bandyckie łupy po zawyżonej cenie. Rozwściecza w ten sposób Saltandisa, lokalnego handlarza, który przysięga odebrać skarby siłą. Jego plan ma szansę się urzeczywistnić w momencie, gdy Lina zaczyna tracić swoje magiczne moce. W ostatniej chwili pomaga jej Rezo, legendarny „piąty mędrzec”.

Lina i Gourry dowiadują się, że Saltandis ma zdecydowanie gorsze zamiary. Planuje wskrzesić potężnego demona – Shabranigdo.

Czy Lina i Gourry powstrzymają zło i ochronią świat przed katastrofą? Nie przegapcie ekscytujących odcinków kultowego serialu „Slayers: Magiczni Wojownicy”.

 

 

PREMIERA: 23 kwietnia, godz. 17:00, EMISJA: od poniedziałku do piątku o 17:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *