MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Kultowy teleturniej “Awantura o kasę” wraca na antenę Polsatu! (wideo)

Jesienią na antenę Polsatu powróci jeden z najsłynniejszych teleturniejów w historii polskiej telewizji – “Awantura o kasę”. Program, który dostarczał niezliczonych emocji i zyskał miano kultowego show, ponownie zagości w domach widzów.

 

“Awantura o kasę” zdobyła serca milionów Polaków dzięki swojej dynamicznej formule, pasjonującym rywalizacjom oraz niezapomnianym momentom, które do dziś cieszą się popularnością w sieci. Teraz, po latach, powraca w odświeżonej wersji, aby ponownie dostarczać widzom ekscytujących wrażeń. Program poprowadzi gospodarz poprzednich edycji: niezastąpiony Krzysztof Ibisz.

Jeśli marzysz o tym, by stanąć do emocjonującej rywalizacji, sprawdzić swoją wiedzę i zgarnąć tytułową kasę oraz atrakcyjne nagrody – to jest Twoja szansa!

 

 

Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj! Zgłoś się już dziś i dołącz do grona uczestników nowej edycji “Awantury o kasę”. Casting do pierwszych odcinków programu trwa do 15.07.2024 r.

Szczegółowe informacje na temat castingów oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie internetowej: awanturaokase.polsat.pl

foto, źródło. Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *