Kup Huawei P20 Pro lub P20 lite i odbierz tablet za 1 zł

Specjalna oferta od Huawei na sierpień – każdy, kto zdecyduje się na zakup smartfona P20 Pro lub P20 lite, otrzyma tablet Huawei za 1 zł. Ta specjalna oferta, dedykowana rodzicom i dzieciom na starcie sezonu „back to school”, będzie dostępna od 1 sierpnia do końca miesiąca lub do wyczerpania zapasów.
 

 
Kupując smartfon Huawei P20 Pro, klient otrzyma 10-calowy tablet Huawei MediaPad T3 10 WiFi, a wybierając P20 lite – 7-calowy Huawei MediaPad T3 7 WiFi.
Huawei MediaPad T3
Seria MediaPad T3 to lekkie tablety zamknięte w aluminiowej obudowie, wyposażone w pojemne akumulatory pozwalające na odtwarzanie filmów przez 6-8 godzin. Jednym z elementów oprogramowania jest dedykowany młodszym użytkownikom „kącik dziecięcy”, który daje rodzicom możliwość ustawienia kontroli rodzicielskiej i blokowania dzieciom dostępu do niepożądanych treści czy aplikacji. Zaletą tabletów Huawei jest filtr niebieskiego światła, który sprawia, że wyświetlacz usuwa szkodliwy dla wzroku niebieski kolor. Tablety wyposażono też w możliwość płynnej regulacji podświetlenia ekranu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *