Technologia - Promocje

Kup Samsung QLED TV i odbierz nawet do 2000 złotych zwrotu

W ramach promocji Samsung Zwrot Gotówki przy zakupie telewizorów QLED TV 2018 z bogatą funkcjonalnością Smart TV i systemem Tizen, można otrzymać zwrot w wysokości nawet do 2000 zł.

 

 

Promocją objęte są wszystkie modele telewizorów QLED TV 2018, które zostaną zakupione w okresie od 5 lipca do 5 sierpnia br. w wybranych sieciach sprzedaży[1]. Aby skorzystać z oferty i odebrać zwrot gotówki, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  • Uruchomić zakupiony telewizor, przejść przez prostą konfigurację i otworzyć aplikację Smart Pack (zakładka Zwrot Gotówki).
  • We wskazanym polu wpisać datę zakupu produktu zgodną z datą wskazaną na dowodzie zakupu i kliknąć przycisk „Wyślij”. Po wykonaniu tego kroku na ekranie wyświetli się Kod aktywacyjny.
  • Wejść na stronę internetową zwrotgotowki.samsung.pl i zarejestrować się, wpisując kod aktywacyjny, dane osobowe, numer seryjny produktu, a także wgrać zdjęcie lub skan dowodu zakupu.

Odbierz gotówkę w bankomatach Euronet

Procedura zwrotu gotówki jest równie prosta:

  • Po 30 dniach od rejestracji, w aplikacji Smart Pack udostępniony zostanie indywidualny numer uprawniający do rozpoczęcia transakcji w bankomacie.
  • Na podany podczas rejestracji adres e-mail użytkownik otrzyma kod PIN.
  • Pieniądze będzie można odebrać w przeciągu 14 dni od otrzymania kodu PIN w wybranych bankomatach sieci Euronet na terenie całego kraju[2].

Pełna lista produktów objętych promocją:

Produkt Wartość zwrotu
QE49Q6FN

QE55Q6FN

QE55Q7FN

QE55Q8CN

QE55Q8DN

QE55Q9FN

QE65Q6FN

QE65Q7FN

QE75Q6FN

QE75Q7FN

QE82Q6FN

 

1000 złotych

QE65Q8CN

QE65Q8DN

QE65Q9FN

 1500 złotych
QE75Q9FN 2000 złotych

 

Szczegółowe warunki promocji dostępne są na stronie: www.zwrotgotowki.samsung.pl

Smart Pack 2018 w tandemie z telewizorem

Smart TV to m.in. dostęp do wysokiej jakości treści. Telewizory kupione w ramach promocji objęte są ofertą Smart Pack 2.0. Dzięki niej widzowie na start będą mogli zyskać bezpłatny dostęp do 4 z 7 popularnych serwisów VoD. Wśród nich znajdują się HBO GO (na 3 miesiące), IPLA (na 6 miesięcy), FilmBox Live (na 6 miesięcy), player+ (na 6 miesięcy), VoD Onet (na 6 miesięcy), Showmax (na 6 miesięcy) oraz ELEVEN SPORTS (na 6 miesięcy). Szczegółowe informacje na temat promocji dostępne są na stronie www.smartpack2018.samsung.pl.

Sercem najnowszych modeli Samsung QLED TV jest system Tizen, który niezmiennie od trzech lat jest najszybszym i najwygodniejszym telewizorowym systemem operacyjnym wg serwisu TV Test[3]. Tegoroczne modele QLED TV wyróżniają się minimalistycznym designem, m.in. dzięki wykorzystaniu jednego, niewidocznego przewodu optycznego One Invisible Connection, który spełnia funkcje kabla zasilającego i AV. Nowością jest również tryb Ambient[4], który eliminuje problem czarnej „plamy” na ścianie. Funkcja ta sprawia, że telewizor niczym kameleon wtapia się w otoczenie.

Doskonały telewizor dla graczy

Telewizory z technologią kropki kwantowej będą także świetnym wyborem dla graczy, fanów filmów i sportu. Input lag, czyli opóźnienie sygnału między źródłem a obrazem na ekranie wynosi 15 ms. Dzięki takiemu rozwiązaniu można cieszyć się niespotykanymi wrażeniami wizualnymi także przy dynamicznych grach.

Najnowsze telewizory QLED TV to urządzenia, które spełnią oczekiwania widzów względem jakości obrazu w dzień i w nocy, designu, Smart TV czy płynności gry. Dzięki zastosowaniu technologii kropki kwantowej oraz procesora Q Engine widzowie mogą liczyć na szczegółowy i wyrazisty obraz z idealnie odwzorowanymi kolorami. Jakość obrazu została potwierdzona certyfikatami 4K UHD[5] (CTA, Digital Europe), Premium 4K UHD5 (UHD Alliance) oraz Color Volume & Brightness5 (VDE).

[1] Pełna lista dostępna jest na stronie: www.zwrotgotowki.samsung.pl

[2] Wyszukiwarka bankomatów dostępna jest na stronie Partnera Promocji www.euronetpolska.pl. Należy wybrać zakładkę Wyszukiwarka usług i zaznaczyć okno Promocja Samsung.

[3] Źródło: TV Test

[4] Działanie funkcji tworzenia obrazu ściany w Trybie Ambient może się różnić w zależności od otoczenia, w jakim zainstalowany jest telewizor, w tym między innymi od: designu ściany, wzorów na ścianie i koloru ściany.

[5] Dotyczy modeli Q9F/ Q8C / Q7F / Q6F.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *